Wpis z mikrobloga

#przegryw
- Karzeł (176cm wzrostu)
- Brzydka morda (cofnięty podbródek, masa dołków po pryszczach, wcięcie na prawej stronie jakby mi ktoś nożem przejechał, brodawka jak u nitr0, zaskórniki, zaburzone proporcje)
- Wada wzroku -3.5
- Zakola od małego (wtedy dało się jeszcze ukryć dzięki większej ilości włosów teraz to over)
- Spróchniałe zęby
- Wybrakowany i słaby zarost (mam wcięcie jakieś 4cm w brodzie idące od prawej strony twarzy przed te okolice podbródka kilka dodatkowych kilo i jak się nie ogolę to wygląda to jak 2 podbródek o zdjęciach nie mówię bo aż wstyd robić bo na każdym obrzydliwy efekt)
- Owłosione jajca/dupa na klacie rośnie mi może z 20 czarnych włosków które muszę wyrywać żeby nie wyglądać jak gówno oprócz tego na plecach/ramionach rosną mi takie pojedyncze długie ciemne włosy
- Brzydkie ciało od podstawówki mam rozstępy które idą przez całe uda/dupsko + cały dół pleców mam w bliznach dupa i krocze tak samo dodatkowo masa innych blizn rozsiana po plecach/ramionach
- Mały penis nie dość że długość poniżej średniej to w dodatku chudy wstyd by mi było go komukolwiek pokazać
- Duża dupa
- Skinny fat
- Pewnie jeszcze jakiś autyzm czy inne gówno typu intp
- Depresja od około 4 lat
Over zdechne jako prawiczek
  • 16
@kiszczak: przecież od setek lat z pokolenia na pokolenie mężczyźni (i kobiety) są co raz wyższi. 200 lat temu średni wzrost mężczyzny to było 150cm+. Obecne pokolenie osiąga/osiągnie 180-190cm z palcem w dupie.
@guguszp Rozumiem, że tak ci się może wydawać, ale to błąd poznawczy chłopskiego rozumu. Zauważyłeś kilku wzrostaków i zbyt to ekstrapolujesz na całe społeczeństwo. Wszelkie dostępne dane przeczą wartościom które podajesz. Być może źle szukam, więc dla pewności pytam ponownie: masz jakieś dane potwierdzające te rewelacje?
@kiszczak: przecież pełno jest danych w internecie, że z pokolenia na pokolenie ludzie są wyższi. Tak jak pisałem 100-200 lat temu średni wzrost mężczyzny to 150cm+. Co dziwnego w tym, że obecne i kolejne pokolenia będą mieć średnio 180-190 cm a jeszcze kolejne po ~2m.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.