Wpis z mikrobloga

@Canova: Tak bardzo nimi gardzi, że za bardzo sobie wziął do serca jeb@ć khmerów... Trochę podobnie jak u niektórych nazioli z zapędami homoseksualnymi, bo mężczyna jest ideałem człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Canova: Ja to samo słyszałem na Filipinach od Polaków, że nieda się prowadzić interesów itp. że niekompetentni, że leniwi, że kłamią itp. a później jak poleciałem na inną wyspę to poznałem Polaka to mówił że jak się grosze płaci to niema co wymagać no i że najlepiej to dawać przykład, wtedy im się nawet głupio robi że biały zapieprza a oni nie. Mam też niedaleko Wietnamską knajpę, to Ci pracownicy zapi***ją
@tommy-dukee: nie tyle co zniewolona Europa ale mózg wielkości orzeszka albo mango. On myśli że jest biały t obędzie pokazywał palcem i będzie miał. Mam wrażenie że ta jego cała ucieczka do Kambodży to taka chęć bycia kimś lepszym bo jest sie białym. I to łapanie sie byle czego i byle jak licząc że wszystko się uda. Megalomania do kwadratu
@tommy-dukee: Patrząc blisko. W Pradze jest sporo sklepów\usług prowadzonych przed Azjatów. W całym mieście, nie w "enklawach", tak jak w Warszawie. Głównie Wietnamczycy lub Tajowie. Ci, co się czepiali Azjatów, jedyne co mówili, to fakt, że Azjaci otwierają sklepy o 5-6 rano, są otwarte do 22-23. Zabijają przez to czeski biznes...

Ze swojej strony dodam, że małe sklepy świetnie zaopatrzone, obsługa mega miła.

Nie znaczy to, że Czesi są źli. Powyższy