Wpis z mikrobloga

#diablo4
jaki elegancki build dla czarodziejki polecacie? Ogień według mnie słaby, lightning na 30 lvl jeszcze za słaby bo many brakuje ciągle (później ok). Teraz gram na lodowe odłamki co zwracają manę + fireball jako zaklinanie (wysadza wrogów dookoła targetu) i myślę czy można orać potworki lepiej
  • 8
@Leosiaa: na server slamie grałem tak:
-arc lash pod clear dungów, spark pod duże bossy
-jako główna chain lighting
-flame shield z zaklinaniem by mieć tarcze jak nie zauważę, że ginę XD
-Hydra - spoko na dungi i bossy
-firewall/meteor - wedle uznania

I całkiem fajnie było i pewnie bym dalej rozwijał. Ale mogę #!$%@?ć głupoty, bo robię se buildy na oko bez poradników.
@Leosiaa: @Vayloren też gram na chain lightning, z aspektem że odbija się 2 razy więcej, niestety nie ma go w kodeksie, manę można poprawić askeptem z kodeksu żę jak się odbije od nas to przywraca 4 punkty i ice shield z szybszym regenerowaniem many+ to zaklinanie z fireballa właśnie / albo regenerować manę z roziskorzonej energii
@BetterMessage: wypadł mi ten aspekt w legendzie więc albo można używać tego przedmiotu albo wydobyć aspekt i tylko raz wsadzić do innego (już nie wyjmiesz), te z kodeksu można sobie umieszczać ile razy się chce, niestety te dostępne w kodeksie które można odblokować to tylko ułamek wszystkich jakie są w grze / więc musisz liczyć że ci poleci z czegoś ten do chain lightning
B.....n - @BetterMessage: wypadł mi ten aspekt w legendzie więc albo można używać teg...

źródło: 343730494_208445002082557_8587068935193115882_n

Pobierz
@Bloodborn dobrze rozumiem, aspekty z itemkow można użyć tylko raz? Czyli jedyne sensowne rozwiązanie to chomikowanie legendarek do end gameu w oczekiwaniu ja najlepszy item?:/