Wpis z mikrobloga

@bh933901: po co się tak rozpisujesz jak sednem twojej wypowiedzi jest "jestem biedny i nie stać mnie na gierkę za marne 100 euro, jestem zły że nie mogę zagrać dlatego będę pisać że gra to gówno żeby nie czuć się z tym źle?". Marnujesz mój cenny czas który mógłby być przeznaczony np na expienie mojego Łotra
@bh933901: słuchaj to nie mnie boli, że wyszła droga gierka. Są aktywności na które mnie nie stać a są fajne, np latanie prywatnym odrzutowcem i zwiedzanie świata, ale jest to poza moim zasięgiem. No i nie płacze, że prywatne odrzutowce są #!$%@? i w ogóle to złe i nieekologiczne. Jedyne sensowne wytłumaczenie twojej aktywności na tym tagu jest takie, że byś chciał pograć ale nie masz możliwości, kasy na sprzęt albo
@bh933901: widzisz są #!$%@? gry w które nie gram, np nowe assasyny, leć poszukać moich wpisów na tagu poświęconym AC że te gry to totalne gówno i każdy kto się ze mną nie zgadza to debil. Wróciłeś? To pewnie zauważyłeś że takich nie ma bo mam #!$%@? w te gry i nigdzie nie wspominam o tym jak bardzo są #!$%@?, są mi obojętne. A ty podświadomie wiesz, że chciałbyś pograć ale
@bh933901: cóż, no dobrze że przynajmniej sam przed sobą się przyznałeś, że chciałbyś zabrać. Jest to jakiś postęp, teraz jeszcze musisz się pogodzić z tym, że to niemożliwe, wtedy może doznasz ukojenia i się troszkę uspokoisz.