Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Marciniak weźmie teraz dobrych prawników i zaora to śmieszne lewacko-rzymiańskie stowarzyszenie. Widać już, że budują sobie defensywe oświadczeniami, że oni to tylko chcieli, żeby Marciniak się zdystansował od Memcena, że nigdy nie mieli zamiaru prosić o odsunięcie go od finału LM. Ha tfu na Was za plucie do własnego gniazda na naszego wielkiego Pana sędziego.

Zanim mi napiszecie, że promuje ksenofobów i rasistów to nigdy nie głosowałem i nie będę wspierał Konfederacji, w tym wszystkim chodzi o to, że przypisuje się Marciniakowi popieranie rasistów udziałem w apolitycznej konferencji.
#bekazlewactwa #pilkanozna #neuropa
  • 5
@KonradAdenauer: Prywatny event biznesowy a nie polityczny. To ze se ktoś mówi ze to byl event polityczny to nic nie znaczy. Czy zorganizował to z myślą o wyborach? Bardzo możliwe. Czy coś w tym złego? Nie uwazam tak.
@adrekw13: No nie ma nic złego w organizowaniu eventów biznesowych, ale no traktujmy się poważnie XD. Mentzen jest znany przede wszystkim jako lider partii, która otwarcie i cynicznie instrumentalizuje hejt wobec różnych grup w społeczeństwie, więc jeśli cały event jest promowany jego twarzą to wiadomo, że wpłynie to na wizerunek tego eventu. Nie wiem po co udawać, że jest inaczej. Natomiast Marciniak odciął się od niego, więc jest git, nie ma