Wpis z mikrobloga

Hej Rowerowe Mirki!
Kupiłem sobie rower MTB, do jazdy po lesie. Możecie polecić jakąś sakwę najlepiej podsiodłową pewno ze stelażem żeby nie latała jak świnia na patyku. Nie za drogą, ale dość dobrą. Bagażnik odpada raczej, jazda po lasach w wielkopolsce, sporo piachu obecny rower nie daje rady niestety. Bez jakiś kamieni czy skakania, korzenie ewentualnie. Polecacie coś? Na kurtkę, jedzenie, klucze i portfel. Często jak rano jadę jest zimno, wracam upał więc na nogwaki od spodni i kurtkę czy bluzę. Czapkę.
#rowery #rower #mtb #podrozujzwykopem
  • 5
@melba: Nie no, latem nie bede bral dużo. Nie lubie plecaków. Plecy sie pocą, obciązą stawy, plecy bolą, dupa boli. Mała sakwa. Spodenki z odpinanymi nogawkami mam to byle nogawki weszły, kurteczka lekka wiatrowa. Albo długi rękaw.
@kuraku: Crosso mam w sumie 4 sakwy :) ale to na rowerze wyprawowym. Na jednodniowe wycieczki wolalbym sie obyc bez bagażnika. Właśnie nad takim jackpackiem myślałem. Jakiś model? Planuje w przyszłości kupić kolażówke do dojazdu do pracy więc byłoby fajnie jakby dało się to przełożyć od czasu do czasu. 3 bagażników wolałbym nie kupować :)