Wpis z mikrobloga

@opewnieJerzy: co 2 miesiące rośnie z 9 na 11
I co 2 miesiące spada z 11 na 9
Ale spokojnie, z 4,76 urosło na 6,8 w 4 lata a z 6,8 na 9 (pesymistycznie) lub (optymistycznie) 11 w kolejne 4 więc za 25 (optymistycznie) lub 50 (pesymistycznie) lat konfederacja będzie mieć samodzielne rządy! Hurra!
@Kryspin013: ale tu nawet nie chodzi o wzrost poparcia, tylko to że Polska przejmuje chore, zachodnie standardy. Wszystko na prawo od centrum, jest skrajne, faszystowskie xD, ksenofobiczne, homofobiczne i dodaj tu jeszcze parę łatek, obecnie nic nie znaczących sloganów.
Podczas wielkiej pandemii wypłynęło, kto jest wzorem do naśladowania. Pavlik Morozov, donosicielstwo na każdego kto śmie śmieć żyć nie tak jak partia wskazała. Jak w Kanadzie, strzelić z ucha nawet na własną
no to znowu będziecie mieli wzrost. Powinniście się cieszyć a nie znowu płakać.


@Kryspin013: no ale w zasadzie się cieszymy, dwa dni dwa strzały w kolano patologicznego lewactwa. Najpierw mitoman staszewski, potem patole z nigdy więcej. Ciekawe co nam przyniesie dzisiejszy dzień.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może w końcu dotrze do ludzi, że zagrożeniem dla demokracji są lewicowe patole wycierający sobie mordy tolerancją
@Kryspin013: no ale w zasadzie się cieszymy, dwa dni dwa strzały w kolano patologicznego lewactwa.


@kulass: no to git

Może w końcu dotrze do ludzi, że zagrożeniem dla demokracji są lewicowe patole wycierający sobie mordy tolerancją


W jakimś małym stopniu się zgadzam, ale też trochę zastanawiam się jaki fikołek się tu odwalił. Zagrożeniem dla demokracji jest krytyka monarchistów mentzena i jego kolesi, którzy są przeciwko demokracji od zawsze XD

Druga
Zagrożeniem dla demokracji jest krytyka monarchistów mentzena i jego kolesi, którzy są przeciwko demokracji od zawsze XD


@Kryspin013: Nie mam problemu z krytyką. Ale manipulacje i kłamstwa jakie odwala Staszewski powinny być piętnowane. No a akcja z Marciniakiem to już przegięcie pały. Co będzie następne eliminowanie z życia publicznego ludzi, bo mają szwagra w partii z którą się nie zgadzamy. A może zwalnianie z pracy bo nie będą się mi podobały
@Kryspin013: Nie mam problemu z krytyką. Ale manipulacje i kłamstwa jakie odwala Staszewski powinny być piętnowane.


@kulass: tak, zgadzam się.

No a akcja z Marciniakiem to już przegięcie pały. Co będzie następne eliminowanie z życia publicznego ludzi, bo mają szwagra w partii z którą się nie zgadzamy.


@kulass: No dobra ale Marciniak nie ma szwagra w partii tylko poszedł na polityczny event polityka. Jego przyszły pracodawca stwierdził, że nie
polityczny event polityka.


@Kryspin013: to nie był event polityczny! Gdyby poszedł na piwo z Mentzenem to tak.

Ty byś np zatrudnił pracownika, o którego po procesie rekrutacji ale np przed podpisaniem umowy dowiedział się, że mieszka w squocie a wieczorami chodzi na "apolityczne" spędy neokomunistów? xD


@Kryspin013: Jeśli byłby fachowcem w swoim zawodzie to tak. Co mnie obchodzą poglądy pracownika jeśli zarabia na mnie?
@Kryspin013: to nie był event polityczny! Gdyby poszedł na piwo z Mentzenem to tak, to tak.


@kulass: jak nie był jak to dosłownie mentzen i ludzie od mentzena organizowali? xD Już jednemu kucowi dzisiaj wpisy z KRS wkejałem tutaj bo fikołkowął, że to niby jakaś oganizacja charytatywną wcale nie związana z mentzenem organizowała.

@Kryspin013: Jeśli byłby fachowcem w swoim zawodzie to tak. Co mnie obchodzą poglądy pracownika jeśli zarabia
jak nie był jak to dosłownie mentzen i ludzie od mentzena organizowali? xD


@Kryspin013: Nie wszystko się kręci w koło polityki. Everest nie jest eventem politycznym. Kancelaria Mentzena to też kancelaria polityczna czy biuro doradztwa podatkowego?

Przykład oczywiście skrajny ale chcę znać twoje poglądy.


@Kryspin013: Przykład absurdalny.
Odpowiem ci tak, obecnie mam pod sobą dwóch Rosjan, którzy popierają Putina. Mimo tego, że rozmowy na temat polityki i historii kończą się
@Kryspin013: Przykład absurdalny.


@kulass: czemu absurdalny?

@Kryspin013: Przykład absurdalny.

Odpowiem ci tak, obecnie mam pod sobą dwóch Rosjan, którzy popierają Putina. Mimo tego, że rozmowy na temat polityki i historii kończą się tym że wychodzę z pomieszczenia czerwony że złości. To nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby wykorzystać swoją pozycję do tego aby ich wyrzucić z pracy czy w jakiś sposób udupić. Długi czas pracowałem z osobą transpłuciową
Czy te osoby są osobami publicznymi? Bo jakoś starasz się unikać tej kwestii. Czy gdyby te osoby swoją osobą reprezentowały jakoś firmę to dalej byś ich trzymał ze względu na swoje przekonania? Nawet jeśli potencjalnie wpłynęłoby to na odbiór twojej firmy?


@Kryspin013: No dobra, jeśli prowadził bym działaność publiczna a oni publicznie nie kryli by się ze swoimi poglądami to tak zwolnił bym ich dla dobra firmy albo przeniósł gdzieś gdzie
@Kryspin013: No dobra, jeśli prowadził bym działaność publiczna a oni publicznie nie kryli by się ze swoimi poglądami to tak zwolnił bym ich dla dobra firmy albo przeniósł gdzieś gdzie nie stanowiło by to problemu.


@kulass: czyli chyba się zgadzamy?

A teraz odbijam piłeczkę i poproszę o jakiś dowód tego że Marciniak głosił poglądy sprzeczne z ideami UEFA albo pokaż mi że ten event poruszał tematy polityczne, rasistowskie czy antysemickie!
Wszystko na prawo od centrum, jest skrajne, faszystowskie xD


@obserwator_nsa: to samo można powiedzieć o kucach z konfy. Wszystko co nie jest korwinem jest lewactwem i literalnie komunis. I taki skrajny podział został zapoczątkowany właśnie przez kuców, którzy nazywają lewactwem wszystko wokół od lat