Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@QUANTUM-DICK: Jeszcze dodam do kolegi @HetmanPolnyKoronny że gdyby przypadkiem nie działało to masz właśnie włączony LIMiter czyli takie coś, że nie przekroczy Ci prędkości ustalonej mimo gazu wciśniętego na maksa. Wtedy przełączasz na kolejną funkcję i to na pewno będzie tempomat czyli jak odpuścisz gazu to dalej będzie jechało z tą samą prędkością ;)
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Jak ma się tempomat adaptacyjny to dopiero jest jazda. Raz jechałem Mercedesem w firmie gdzie tempomatem można było się toczyć w koreczku bez upierdliwej zmiany biegów, hamowania i dodawania gazu. To dopiero jest luksus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak jest ograniczenie do 50 a często policja stoi


@WirtualView: Ja prędzej jak jest fotoradar lub na trasie jak jest odcinkowy pomiar prędkości, ot tak żebym się nie zapommniał.
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: Nie wiem czy w tej Hondzie masz tempomat aktywny czy nie. Jak nie to po prostu ustawiasz zadaną prędkość i musisz pilnować żeby się nie wbić w inne auto. Tempomat aktywny też trzeba pilnować ale sam zwiększa i zmniejsza prędkość gdy masz auto przed sobą więc raczej w tył komuś nie wjedziesz.
Ogólnie do aktywnego można się za bardzo przyzwyczaić więc polecam tylko na trasach. Mi dzięki jeździe na „automacie”
  • Odpowiedz
  • 0
@lethaldysfolid: niestety tempomat nie jest adaptacyjny. Nie ta liga :D no i manuala mam. Coś się dzieje w przypadku gdy na 3 biegu mu zadam 90km/h? Będzie wkręcał na obroty jak debil żeby próbować się wbić na te 90?
  • Odpowiedz