Wpis z mikrobloga

Dlaczego Konfederacji rośnie i czego oczekuje wyborca:
- nie chcą dyskursu UE
- chcą jeździć samochodami spalinowymi i jeść mięso oraz nabiał w takich ilościach jakie chcą
- nie chcą być niewolnikiem ani tych z zachodu, ani tych ze wschodu ani tych zza oceanu
- chcą równego prawa i traktowania dla wszystkich Polaków i imigrantów
- nadęta biurokracja to przeszkoda dla obywatela
- podatki mają być niskie ale przede wszystkim proste, nieskomplikowane
(podatek belki czy cukrowy out)

#konfederacja #polityka
  • 109
  • 0
no to dalej wierz w jakieś bzdury, że magicznie w 2035 roku ludzie z autami innymi niż elektryczne, nie będą mogli jeździć xD


@technojezus: to nie są bzdury, już jest podpisany zakaz sprzedaży nowych aut spalinowych. Co z tego ze starymi będzie można.
  • 0
@technojezus: chyba mi nie powiesz, że zakaz sprzedaży jest słuszny? Nie mówiąc o tym że Europa odpowiada za 8% emisji CO2. Reszta świata nadal będzie mieć to w tyłku. Chcesz płacić za coś więcej?

Niech elektryki wyprą spalinowki tak jak smartfony wyparły telefony
@brednyk: Ja to w dupie mam, bo i tak będę znacznie szybciej niż w 2035 jeździł elektrykiem. Tylko niech bardziej rozbudują infrastrukturę. A spaliniaka jak będę chciał, to i tak kupię uyżywanego, czy sprowadzę ze stanów. Nie mam z tym żadnego problemu.
Krytyka Polityczna od Agory, może jeszcze wrzucisz OKO PRESS. Przecież to serwisy lewicowe, więc będą krytykować


@brednyk: typowy wysropek xD Uga buga lewackie źródła xD To ja ci mogę powiedzieć, że konfa jest z definicji #!$%@? i wszelkie info jakie przedstawisz jest nieobiektywne i elo xD
Lec na czarna, bo szkoda mi czas una idiote, ktorego nie przekonuja argumenty bo są lewackie