Wpis z mikrobloga

@wfyokyga takie masz marzenia fekalne?
Nie nazywaj mnie chłopem bo mi to ubliża a łajna z tobą nie przerzucalem żebyśmy sobie nawzajem chuopowali.

Jakbyś nie zauważył to dużo osób podziela moje nastawienie do przegrywow na wykopie.
I cieszy mnie to bardzo, ze coraz więcej ludzi zwraca uwagę na to, ze przegrywy to toksyczne osobniki… a może to jest prawdziwy powód ich przegrywu? Hmmm
Nie zakola (wszak jest sporo zakolakow odnoszących sukces)
Nie
  • Odpowiedz
@Notes miło czytać że coraz więcej ludzi to zauważa. mi to się odechciało nawet już debatować z tym kółeczkiem wzajemnej adoracji, wszyscy winni, oni nie, każdy kto ma lepiej to ch...

niech sobie gniją, czasem takie debilizmy tu wypisują, to naprawdę aż ciężko uwierzyć że to na serio. internet zrobił z tych ludzi 10x bardziej #!$%@? niż byli
  • Odpowiedz
@Notes: Dobrze że tacy jak ty sami się flagują, łatwiej was wrzucać na czarną listę.
@wfyokyga Ja ciebie kojarzę tylko z wrzucania śmiesznych obrazków, i daje ci często plusiki ʕʔ
  • Odpowiedz
@Notes: I wiele osób zgodzi się z twoim stanowiskiem odnośnie przegrywów w tym i ja. Ale czemu #!$%@? się do losowego użytkownika, który postuje sobie losowe obrazki i nie udziela się w ogóle na tagu po którym tak ciśniesz? Zaparz sobie melisy na uspokojenie czy coś.
  • Odpowiedz
@Tagnk: przeciez to on sie dzisiaj przywalil ;) wprawdzie nie zawolal ale cisnal ze mnie ze sie wczoraj zesralem :)
idac twoim tokiem rozumowania to po co sie przywalasz do mnie?

#!$%@? się do ludzi bo czujesz się bezpieczny zza swojego monitorka.


@NonServiam-: robie dokladnie to samo co przegrywy hejtujace swiat zza swoich monitorow... przy czym uwazam, ze oni sa w tym duzo gorsi bo z ich ust hejt jest
  • Odpowiedz
idac twoim tokiem rozumowania to po co sie przywalasz do mnie?


@Notes: Po prostu zwracam uwagę na brak sensu w twoim komentarzu.

przeciez to on sie dzisiaj przywalil ;) wprawdzie nie zawolal ale cisnal ze mnie ze sie wczoraj zesralem :)

No bo zrobiłeś dokładnie to przywalając się do losowej osoby. Serio zaparz sobie meliski na uspokojenie, bo widzac

robie dokladnie to samo co przegrywy hejtujace swiat zza swoich monitorow...

Zastanów
  • Odpowiedz
@kamil150794 Bo piętnuje chore zachowania przegrywow?
Skoro ja mam #!$%@? to nie chce nawet wiedzieć na jakim etapie jest choroba psychiczna spie…doxów z wypoku XD

  • Odpowiedz