Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@inshallah te kosztowało 70 zł więc nie wymagam bóg wie czego, byle by przytrzymać jakąś śrubę co będę ucinał, jak się rozleci to będę szukał jakiegoś zabytkowego
  • Odpowiedz
@tr4b4nt: Jeśli będziesz się z nim delikatnie obchodził, to może trochę wytrzyma. Te chińskie imadła potrafią pękać w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedyś takie kupiłem, bo potrzebowałem dodatkowego. Bardzo szybko złamała się cała szczęka jak na zdjęciu, które ktoś wyżej wrzucił. Bardziej się opłaca poszukać na OLX jakiegoś starego imadła z czasów PRL.

Ja mam takie. Pamięta czasy głębokiej komuny. Przez dekady używał go mój dziadek, a gdy zmarł 12 lat temu,
Libertarian90 - @tr4b4nt: Jeśli będziesz się z nim delikatnie obchodził, to może troc...

źródło: 20230601_091755

Pobierz
  • Odpowiedz
@tr4b4nt A na poważnie życzę żeby służyło długo, ale od #!$%@? różnych rzeczy można się spodziewać. Ostatnio młotem spłaszczałem chińska stal.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@strusmig @bronxxx imadło chińskie ale wierzę w jakość chińskiego gównolitu, może do przytrzymania przy szlifowaniu kątowką (swoją drogą też najwyższej jakości parkside) wystarczy
  • Odpowiedz