Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: zawsze znajdziesz wymówkę, tylko aby nie protestować i tylko krytykować w internecie.

Gdy taki marsz organizują liderzy to jest lepiej z frekwencją. Poza tym jak widać na zdjęciu pis ładnie rucha posłów z Konfy. Powodów Konfa ma aż nadto aby pociągnąć ludzi za sobą.

Nawet rolnicy z Agrounii idą xD
  • Odpowiedz
zawsze znajdziesz wymówkę, tylko aby nie protestować i tylko krytykować w internecie.


@hansschrodinger: no, wiec dlatego ty "protestujesz" akurat wtedy, nie dzien wczesniej ani pozniej, tylko wtedy kiedy lider popisu powiedzial.

Poza tym jak widać na zdjęciu pis ładnie rucha posłów z Konfy.


@hansschrodinger: po tym co twoi liderzy robili w kwestii covida to bym byl ostrozny z takimi "argumentami". Podobnie po ustanowieniu lex tusk, bo cos czuje
  • Odpowiedz
Spójrzcie co robią pisiory.

I co konfederaci, nadal uważacie że nie warto wyjść na ulicę i protestować? Albo chociaż zrobić swój marsz?

@hansschrodinger: Maja iść na wiec PO kiedy POwcy jeszcze bardziej chcieli represjonować ludzi podczas tej tzw. pandemii, oni krytykowali PiS za zbyt łagodne podejście. Braun to by pewnie w więzieniu siedział za to co wyprawiał.
  • Odpowiedz
@ibilon:

Maja iść na wiec PO kiedy POwcy jeszcze bardziej chcieli represjonować ludzi podczas tej tzw. pandemii, oni krytykowali PiS za zbyt łagodne podejście. Braun to by pewnie w więzieniu siedział za to co wyprawiał.


Idziesz przeciw pis, a nie bo peło było za represjami. Możesz nawet baner zrobić
  • Odpowiedz
@look997: pisałem wyżej, to ma pokazać pis-owi że nie chcemy tutaj drugiej Białorusi. Oni muszą zacząć się bać ludzi.

Trzeba zdobyć głosy


Tworząc tą ustawę oni pokazali że mają w dupie głosy i są w stanie zrobić wszystko aby utrzymać władzę. Na bank będą fałszerstwa.

Ja nie wiem nawet czy już nie jesteśmy w takim momencie że pokojowo nie da się tej władzy przejąć .
  • Odpowiedz
@look997: wydaje mi się że strajk kobiet nie był przed wyborami, to dużo zmienia. Nawet sytuację mamy gorszą niż wtedy, ta ustawa to przelanie czary goryczy.

Poza tym tym razem liderami nie będą yebniete lewaki co odstraszyły zwykłych ludzi.
  • Odpowiedz