Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potwornie zaluje ze nie mieszkam w Polsce i ze mnie nie bedzie na marszu. Chodzilem na prawie wszystkie od nielegalnosci TK po aborcje i po szczucie na sedziow (Emilka) a teraz ominie mnie marsz w Warszawie. Ciesze sie ze Was tak duzo idzie tylko przykro mi sie robi jak czytam Wasze komentarze ze "To bede najprawdopodoniej ostatnie wolne wybory", "Stawka tych wyborow jest demokracja" Czy Wy przespaliscie ostatni 8 lat? Przeciez juz wybory w 2019 i 2020 były nielegalne. Jakby sie uprzec to od 3 lat mamy kogos w palacu prezydenckim a Pani Witek jest po glowy Panstwa i wszystkie ustawy "podpisane" od 2020 sa niepodpisane.

https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art576241-wybory-nieuczciwe-i-niekonstytucyjne-niewazne

1. brak wyborów kopertowych 10 maja bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego
2. niekonstytucyjna uchwała PKW z 10 maja
3. propaganda TVPIS
4. Podsluchy opozycji
5. zmiany prawa wyborczego ad hoc (vacatio legis musi byc przynajmniej 6 miesiecy przed wyborami)
6. niekonstytucyjny termin wyborów w czerwcu i lipcu. Został wprowadzony ustawą. Wedle konstytucji, wybory najpóźniej mogły odbyć się 23 maja. Termin ten „przepadł”, bo nie zorganizowano wyborów w maju. Kolejny termin konstytucyjny wypadal po 6 sierpnia a odbyly sie nielegalnie 28 czerwca
7. niekonstytucyjne sprawozdanie PKW z wyborów i niekonstytucyjna uchwała SN o stwierdzeniu ważności wyborów

Wiec tak miedzy nami to te wybory beda rownie nielegalne jak ostatnie. Powodzenia ja juz w 2018 wyjechalem na #emigracja bo ma sie jedno zycie. (dla hejterow: chodzilem na marsze rowniez jak przyjezdzalem do Polski na urlop czy cos zalatwic)

#polityka #bekazpisu #lextusk



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz