Wpis z mikrobloga

@Pacze69: taniej nie dostaniesz, tu masz obustronny pomiar z kompletną korbą, za samo ramie do 105 z pomiarem zapłacisz tyle co tu za całość, bardzo dobra cena.
  • Odpowiedz
  • 0
@jagodowy_krol: teraz mam 36-50 więc różnica nieduża.
Czyli standardowy support jaki mam w rose pro sl nie podejdzie? Tam chyba jakiś pressfit jest ale nie do końca wiem. Nie mogę znaleźć szczegółów a jeszcze nie rozbierałem
  • Odpowiedz
@maciup88:
Tu jest pomiar jednostronny.

@Pacze69
Jak teraz masz korbę 105 to masz suport hollowtech 2. SRAM ma suporty DUB, inna średnica osi.
Masz napęd 11 rzędowy a ta korba jest do napędów 12 rzędowych. Nie wiem, czy łańcuch będzie kompatybilny, gdzieś czytałem, że SRAM w napędach 12x ma trochę inne łańcuchy. Ale sam nie wiem, czy to prawda.
  • Odpowiedz
@i-marszi: jesteś pewien, że jednostronny? Czy taki bardziej "centralny"? :) Na którym ramieniu jest tensometr?

Edit: przepraszam, faktycznie doczytałem, na lewym ramieniu...
  • Odpowiedz
@Pacze69: pedały najłatwiejsze, Assioma uno idzie wyrwać poniżej 1k, chociaż optymalna opcja to obustronny pomiar. Oczko trudniejsza jest wymiana ramienia korby na takie z pomiarem. Zimą był tego wysyp w cenach 500-1000zł, ale teraz tylko jakieś pojedyncze sztuki widzę (do tego musisz dobrać długość ramienia do tego co masz).

A wymiana całej korby i suportu to najwięcej babrania się. Do tego nie będzie pasowało wizualnie do reszty osprzętu skoro masz R7000.
  • Odpowiedz
Zimą był tego wysyp w cenach 500-1000zł


@ujdzie: kupiłem ( ͡ ͜ʖ ͡), za 500 z korbą jakąś dziwną, śmieszną. Korbę wywaliłem (oddałem znajomemu za free, bo to warte może z 50zł, a dla szkółki dla dzieciaków się przyda), a pomiar za 500 mam na HT2, do zimowego gruza jak znalazł ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz