Wpis z mikrobloga

Cześć
Ponawiam ogłoszenie o szukanie osób do anonimowych wywiadów na temat relacji damsko-męskich na potrzeby mojej pracy magisterskiej na naukach o rodzinie.

Szukam panów mających problemy na polu relacji z płcią przeciwną. Oczywiście mówię o osobach heteronormatywnych, bo takich dotyczy moja praca.

Mam już parę osób, ale potrzebuję więcej. Jeśli ktoś byłby chętny wesprzeć rozwój nauki na tym polu, to byłoby super.

Wywiady w pełni anonimowe, jednak mała prośba, aby przenieść się ma Facebooka, bo chodzi o zachowanie jednolitości formy tych wywiadów. Wszystkie personalia będą ukryte, to może być nawet fejkowe konto. Byleby wzór rozmowy był z Messengera, bo rozmowy będą screenowane na potrzeby załączników do pracy.

Można się zgłaszać ma priva lub tu w komentarzu.
#psychologia #przegryw #incel #incelosfera #ludzie #piwniczaki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 27
via Android
  • 0
@Pechpechpech haha, nie, nie
sam też kiedyś byłem w Waszej sytuacji i po części nadal w niej jestem jakby jedną nogą, ale nie o mnie tu chodzi

chcę po prostu pokazać, że nie mam złych zamiarów w żadnym razie
@Drift3r:
"Szukam panów mających problemy na polu relacji z płcią przeciwną"

Częste, niedługie relacje też się liczą?
Brak umiejętności budowania trwałych związków ( ʖ̯)
via Android
  • 0
@rad_kop jeśli były romantyczne, seksualne lub romantyczno-seksualne to tak, liczą się

chodzi o mężczyzn chcących wejść w relację, ale z jakichś przyczyn żyjących nadal samotnie