Wpis z mikrobloga

Jak tam ziomeczki ja właśnie z siłki wróciłem zaraz idę na spotkanie z Juleczką bo mi pisała czy mam ochotę wyjść na spacer i zaprasza na obiad do siebie, coś wspominała o trójkącie żartobliwie z koleżanką Amandą a przy okazji jeszcze do firmy ojca muszę wpaść po samochód, ale tak się zastanawiam jeszcze bo wczoraj peklowałem pół nocy taką Wiktorie 19 latkę i nie mam za bardzo sił trochę męczące jest takie życie, codzienne nowa laska chyba pora wejść w końcu w jakaś stabilna długotrwałą relacje,mam dość tych jednorazowych spotkań niezobowiązujących czuje, że wpadam w depresje także rozumiem was i wiem co to depresja.

Tak w ogóle to was nie rozumiem zamiast wyjść do ludzi zagadać przecież ważny jest charakter, do mnie jakoś same zagadują a jestem introwertykiem który lubi grać w gry, za wysoki też jakoś specjalnie nie jestem 1,89 cm nie robi wrażenia do tego lubie wypić,mieszkanie co prawda mam swoje w Podkowie Leśnej pod Warszawą i jedno w Wilanowie na jednym z najdroższych i najbogatszych dzielnic ale mniejsza o to, pamiętajcie jesteście kowalami własnego losu ja wszystko zawdzięczam ciężkiej pracy.

#blackpill #p0lka #depresja #przegryw #logikarozowychpaskow #samotnosc
Pobierz TTedbundYY - Jak tam ziomeczki ja właśnie z siłki wróciłem zaraz idę na spotkanie z J...
źródło: fghm
  • 7
@TTedbundYY: Też sobie tak czasem fantazjuje dla wyzwania intelektualnego, co bym robił będąc chadem. Do głowy przychodzi mi, że podchodził bym do nieznajomych dziewczyn i mówił "cześć" i czekał na reakcje czy sama pociągnie rozmowę albo bym podchodził i mówił "ty i ja, dziś wieczór, j3banie?", lub po prostu uśmiechałbym się do każdej napotkanej kobiety by sobie myślała że taki CZador na nią leci. Ogólnie bawiłbym się swoją pozycją wyglądową jak