Wpis z mikrobloga

niezmierna beka z tego ryżego cucka. Stara mulatka naoglądała się the crown i postanowila zostać księżniczką XD niestety kiedy dowiedziała się że trzeba wnieść coś więcej niż umiejętność twerkowanania to kazała ryżemu oddać koronę. Teraz cymbał wydojony, bez korony to można go zostawić i zacząć pojawiać się w amerykańskim show w których będzie przedstawiana jako uciskany, tłamszony kopciuszek.

A idiota mógł być teraz na miejscu Karola

#cuckold #bekazcucka #zwiazki
Agresywna_Szyba - niezmierna beka z tego ryżego cucka. Stara mulatka naoglądała się t...

źródło: temp_file.png8187710640310780097

Pobierz
  • 64
a pamiętam jak był ślub i się komentatorzy podniecali jaki to wielki krok, że rodzina królewska otwiera się na nowe kultury.


@WielkiNos: kurła,miałowyjśćinaczej.jpg

To ten cuc co sprzedał na jej żądanie całą rodzinną kolejce historycznej broni?


@Pabick: cooo? Cuckometr wywaliło poza skalę.
rasizm czy gnojenie innych spoko nie xd


@Klepajro: Bo tak powiedziała uporczywa atencjuszka udająca ucieśnioną czarną mniejszość?

Jak widzę ludzi, którzy urywają kontakty z ziomeczkami jak poznają jakąś kobitę to zawsze czuję XD w sercu. Z rodziną podobnie - było ok przed partnerką? Nagle jak jest partnerka to rodzina zła i nie dobra? Oj uważaj.


@Urajah: ilu jak najlepszych kumpli straciłem w takich układach XD i jaka beka jak są
i gdzie tu historia się powtórzyła? bo Edward VII ze swoją małżonką się nie rozwiódł, a spędził z nią kilkadziesiąt lat w miłości, wiec wtf


@zona_komornika: oj no dobra, nie 1:1, ale pod względem stosunków z rodziną są bardzo podobni. Tamten był trochę mądrzejszy, bo nie był rudy i to go uratowało.
Mam trochę beke jak sobie pomyślę że w innych czasach taki idiota byłby faktycznym księciem sprawującym władzę nad krajem xD


@Flypho: Też niekoniecznie, król sobie polował i się bawił, a raczej faktycznie rządziła rada królewska. Czasem na obrazach pies przy królu to nie pies, tylko domikanin (Domini Canes- Boże Psy, często z pochodnią). Malarz przedstawił osobę, która faktycznie zarządzała krajem, gospodarką itd. Tak, na imprezach ludzie ode mnie uciekają.
djtartini1 - >
Mam trochę beke jak sobie pomyślę że w innych czasach taki idiota byłb...

źródło: sekta_psow_panskich_dominicanes

Pobierz