Wpis z mikrobloga

Artykuł spod którego są komentarze dotyczył tego, iż nieznani sprawcy pobili w Lublinie osobę czarnoskórą (btw mogli być to również ukraińcy lub gruzini, których tam pełno). Wiadomo szkoda chłopaka lecz prawie każdy komentarz od kobiet to, że wstydzą się być Polkami i że Polska to kraj rasistowsko - faszystowski. Trafiłem także na taki cudny komentarz Polki mieszkającej a jakże w Szwajcarii. Afryka dla niej to cywilizacja a my Polska to Afryka ?? XD. Wcale nie ma tam chatek z gówna tylko nowoczesne miasta oczywiście a no i pełna cywilizacja tj. najwięcej morderstw na świecie statystycznie czyli RPA lub rzeź prawie 1mln ludzi w wojnie Tutsi-Hutu w Rwandzie w 1994 roku. Jak nasze kobity są odklejone...

#blackpill #przegryw #bekazrozowychpaskow #p0lka #logikarozowychpaskow #rasizm #zwiazki
Pobierz itsoverforme32445 - Artykuł spod którego są komentarze dotyczył tego, iż nieznani spr...
źródło: temp_file.png1542661239526804841
  • 31
@itsoverforme32445 To jest typowa przedstawicielka 'nowopolaków', która pluje na bycie polakiem, na wartości polskie, tradycję, religię i patriotyzm. Najwygodniej sie takim ludziom pluje do wlasnego gniazda. Podkreslenie faktu bycia w Afryce przypomnialo jej tylko wspomnienia o czarnej knadze. Piszac o braku czlowieczenstwa w Europie, porownujac do Afryki, trzeba miec mocne urojenia.
@KotBojowy to definicja osoby, ktora cierpi na nienawisc do Polaków. Polakiem jestem ja, pewnie Ty, ale zakladam, ze zaden z nas nie pisze po portalach spolecznosciowych i we wszelkich komentarzach w internecie, ze przeprasza za bycie Polakkem, bo (i tu sobie wstaw cokolwiek). Uwazam, ze jako narod nie mamy za co przepraszac i nie rozumiem, czemu mielibysmy miec jakies kompleksy. Jak komus tak uwiera bycie Polakiem, to jest wiele mozliwosci, by pozyskac
@KotBojowy moja definjcja Polaka jest tylko moja definicja, wskazuje ona, ze kazdy, kto uwaza sie za Polaka powinien umiec ukazac poszanowanie dla tradycji (moze sie z nimi nie zgadzac, ale ktos jednak dba o kult tego przez iles tam lat i ludzie to nadal pielegnuja); zdawac sobie sprawe, ze narod Polski zbudowany jest na religii chrzescijanskiej; ukazywac postawe patriotyczna jak chocby poszanowanie dla godła, hymnu, czy w innych aspektach jak płacenie podatków,
@itsoverforme32445 „byłam w Afryce” - pewnie w Egipcie na wczasach all inclusive i już się jej włączył „inny mental”, masakra… tak jak Polakom po 3 dniach w Londynie: „tu jest zupełnie inaczej, nikt nikogo nie ocenia, można być sobą” - mówią Polacy, którzy ciagle patrzą na innych i wyciągają wniosek, ze nie oceniają. A co robią sami w tym samym momencie? :)
pluje na bycie polakiem, na wartości polskie, tradycję, religię i patriotyzm. Najwygodniej sie takim ludziom pluje do wlasnego gniazda. Podkreslenie faktu bycia w Afryce


@tekserew: Polak małą literą Afryka dużą. Sam podświadomie pokazujesz komu należy się większy szacunek
@itsoverforme32445: na pewno trzeba zacząć od tego, że nie każda osoba jest gwałcicielem oraz zbrodniarzem bez względu na kolor skóry. Tym bardziej jeżeli dana osoba nie przejawia jakiejkolwiek agresji. Drugą sprawą jest fakt, że na przytoczony komentarz babka pisze, że to sprawa jednostkowa (jakby nie warta rozpatrzenia), czyli tak samo jak w przypadku tego pobicia. Z tego co mi wiadomo w Polsce nie ma codziennie dnia bicia czarnego i łapią losowego