Wpis z mikrobloga

Ale bedzie na dniach wysyp wpisow "Po=pis" cos czuje. Z cudowna alternatyw jaka jest "k0nfederacja" xD.
Oraz wpisow z serii " opozycja taka slaba".
Taka slaba, ze majac nieograniczana maszyne propagandy masz 30%. Tak slaba ze musisz wprowadzac ustawy przeciwko jej liderom, tak slaba ze boisz sie glosow z zagranicy, tak slaba ze szczujesz nia kazdego dnia.

To jest serio rzad totalnych miernot. Przy takich zasobach ledwie sie trzymac.

#bekazpisu
  • 19
  • Odpowiedz
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu no jest słaba, nic nie oferują oprócz populizmu, anty-pis i wyciągania wewnętrznych spraw państwa na forum miedzynarodowe.
Jakiś czas temu jeszcze punktowali byciem przeciwko rozdawania pieniędzy ale zaczęli się licytować z PiSem kto da więcej.
  • Odpowiedz
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: słaba.jesli nie potrafi wygrać poparcia z tak beznadziejnym rządem, jest tragiczna. To powinien być samograj i powinniśmy mieć kilka sensownych opcji do wyboru. A mamy wybór między obietnicami jeszcze większego rozdawnictwa (jak to w ogóle możliwe?), albo jawnie prorosyjskim ugrupowaniem. Lewicy nie liczę bo zakładam, że nikt o zdrowych zmysłach i starszy niż 19 lat nawet na nich nie patrzy.

MARZĘ o partii o umiarkowanych poglądach, która ograniczy socjal, uprości
  • Odpowiedz
Taka slaba, ze majac nieograniczana maszyne propagandy masz 30%


@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: ale co to jest za argument? Ja zamierzam na PO głosować i bynajmniej nie dlatego, że są tacy zajebiści, tylko dlatego że trzeba się pozbyć pisu. Po co ten płacz jak ktoś powie, ze opozycja jest #!$%@?? To jest prawda niestety i mimo tego trzeba na nich zagłosować, a nie się oburzać że ktoś śmie coś złego o nich powiedzieć.

Więc
  • Odpowiedz
  • 3
Jakiś czas temu jeszcze punktowali byciem przeciwko rozdawania pieniędzy ale zaczęli się licytować z PiSem kto da więcej.


@potatolot Na moje to desperacka próba wygrania ostatnich demokratycznych wyborów w Polsce.

Sam bym obiecał każdemu to co chce żeby tylko wygrać i #!$%@?ć PiS zanim #!$%@?ą Polskę.
  • Odpowiedz
@potatolot: @sasik520 @Narcyz_

W takim razie. Jaka partia po 89 nie byla slaba?
Czy po prostu porownujemy PO do jakiegos wyidelizowanego obrazu partii jaki nam sie marzy?

Jaka inna strategie poza rozdawnictwem mozna zastosowac zeby wygrac wybory z partia, ktora jest u koryta a wyborcy sa gotowi doprowadzic do ruiny kraj za troche ponad 100 euro miesiecznie?

Wykop to serio maly wycinek spoleczenstwa. Ogromny procent spoleczenstwa bedzie podatny na degeneracje w
  • Odpowiedz
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: takie pytanie: czym sie rozni PO od PiSu?

Nie pytam o to co wprowadzali czy jak rzadzili. Pytam o roznice na ten moment. Rzady PO mnie nie interesuja tak jak porownanie dzisiejszego PiSu do PO sprzed 8 lat.

Dzisiejsza platforma od dzisiejszego PiSu rozni sie?
  • Odpowiedz
@Afam88: jestem taki glupi ze od kilku tygodni nie przeczytalem od zwolennikow PO ani jednej.

Pytam o to praktycznie codziennie i albo mnie obrazaja (skads to znamy nie?) albo bredza o PO z 2015 roku albo o tym co zrobil PiS bo rzadzi pomimo tego ze nie o to pytam.

https://wykop.pl/link/7114063/prawdopodobnie-ostatni-marsz-w-wolnej-polsce/komentarz/116741957/pic-na-wode-tyle-w-temacie-jedni-i-drudzy-siebie-warci-a-barany-i-tak-pojda-glosowac-na-jednych-lub-drugich#116742249

Bzdurny argument ze PiS rzadzi a PO nie.

https://wykop.pl/wpis/71512873/apeluje-4-czerwca-to-nie-jest-marsz-po-w-momencie-/strona/3#252936849

Pojazd po mnie za zadanie pytania.

Dalej mi sie nie chce
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: Różnią się nazwiskami członków i ich liczbą.
A tak serio to nie rozumiem dlaczego nie porównywać pisu u wladzy do Po u wladzy? Bo wyjdzie ze jedna zrobila z publicznej telewizji tube propagandowa i swoimi totalitarnymi zapedami probuje utrzymac wladze za wszelka cene? Jezeli nie widzisz tej roznicy to nic nie poradze.
Zeby porownac tak jak chcesz to dwie partie by musialy rzadzic jednoczesnie.

Ale sadze ze wiem do czego
  • Odpowiedz
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: chodzi o to ze PiS tez kiedys byl zly i rzadzil zle. Dlatego wygralo PO ktore bylo jeszcze gorsze przez co wygral PiS a teraz PiS jest duzo gorszy wiec wygra PO a za 4 lata bedziemy bombardowani tym jakie PO jest zle dlatego trzeba glosowac na PiS.

Dlatego nie chce porownania rzadow. Tutaj nigdy nie jest lepiej tylko zawsze kolejny rzad jest gorszy niz poprzedni wiec porownanie rzadow jest
  • Odpowiedz
Czy po prostu porownujemy PO do jakiegos wyidelizowanego obrazu partii jaki nam sie marzy?


@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: no nie wiem jak reszta, ale ja raczej każdą partię porównuję do tego, czego bym chciał

aka inna strategie poza rozdawnictwem mozna zastosowac zeby wygrac wybory z partia, ktora jest u koryta a wyborcy sa gotowi doprowadzic do ruiny kraj za troche ponad 100 euro miesiecznie?


Nie wiem, może to faktycznie jest dobra strategia, ale ja
  • Odpowiedz
@Bloodhorn:

- Multum glosowan bylo jednakowych. Czy jedno glosowanie wymazuje reszte?

- Czy aby napewno? Dlaczego PO nie zalegalizowalo aborcji w pelni? Mialo na to cale 8 lat.

- To odroznia PiS od wszystkich wiec blagam...


Czyli przyznajesz, że sa roznice. I git
  • Odpowiedz
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: jaja sobie robisz? Kolejny cwaniaczek xD

To ze Mao Zedong od Stalina roznili sie iloscia wymordowanych ludzi nie znaczy ze roznia sie w zalozeniach O KTORE PYTAM a w tym zakresie te partie nie roznia sie niczym co tez napisalem.

Kuzwa jak ja nienawidze jak ktos manipuluje moimi wypowiedziami...
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: inteligentnym szkoda każdej minuty swojego życia na przekonywanie debili spod znaku PIS=PO. Jak patrzę na twoja aktywność, co piszesz i ile kilodżuli na to poświęcasz, to wiem, że jesteś idiotą i żałuje że tracę czas nawet na pisanie tego. Powiedz coś więcej o sobie: ile masz lat i czym się w życiu zajmujesz bo to znamienne.
  • Odpowiedz