Wpis z mikrobloga

Podziwiam ludzi którzy piszą, że gruby Puszbarber może usadzić Piątkowską kiedy walka ma się odbyć w formule boksu w dużych rękawicach.
Jak ktoś widział walkę Sobota vs Puszbarber i dalej takie brednie o możliwości nokautu pisze to podziwiam wyobraźnie. Koleś pcha ciosy i one w ogóle siły nie mają. Jego jedynym atutem jest różnica kilogramów gdzie zamiast mięśni ma wały tłuszczu co zapewne świetnie przełoży się na kondycje z kimś takim jak Piątkowska która będzie orbitowała pewnie po oktagonie do momentu aż gruby nie będzie błagał o koniec XD
#famemma #primemma
BiednyJohny - Podziwiam ludzi którzy piszą, że gruby Puszbarber może usadzić Piątkows...

źródło: barbie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: przecież push wygra jak walczył z sobotą miał nie najgorszą technike i mimo swojej wagi kondycje jednak miał więc pushbarber ez win także jak bedą duże kursy u buka na pusza to stawiac wiem co mówie.
  • Odpowiedz
  • 3
@7lukas77: Tak masz rację. Też myślę, że zawodowiec jak Piątkowska da się wypunktować grubasowi z jedna walką na dziadka 50 letniego który nigdy boksu nie ćwiczył i jeszcze ją wygrał. Do tego widziałem ich walkę i nie widziałem techniki żadnej, a na samej walce mocno uważał żeby się nie zmęczyć. Mówił też o problemach z sercem do tego tusza. Jak wierzysz w jego wygraną to musisz wierzyc w nokaut w rękawicach
  • Odpowiedz