Wpis z mikrobloga

@sokool: jak jeździsz na Muchobór to spoko, jak chcesz pojechać w stronę Grabiszyńskiego to wyjazd w lewo to masakra i szczerze współczuję. Były światła na skrzyżowaniu ale tylko pogorszyły sytuację i teraz są wyłączone. Na przeciwko masz stacje, biedronkę, Aldi i teraz budują jakąś galerie osiedlowa. W okolicy najbliższe sensowne jedzenie na klecinie/Muchoborze
  • 0
@profaza: Oo dziękuje za opinie. A wiesz może coś więcej na temat budynków i jak się w nich mieszka? I czy samolot faktycznie zamienia się w tło po jakimś czasie?
@sokool: ja tam nie mieszkam tylko w okolicy więc nie wypowiem się o jakości budynków ale ja bym tak dla siebie mieszkania nie kupił ze względu na ten wyjazd i wieczne korki na awicenny.
  • 0
@swag_czajnik: "Deweloper robił "marketing szeptany" na Wykopie i non stop było tu o Plantach Racławickich, w końcu to osiedle się tutaj memem."

ja jednak zrezygnowalem :)
  • 0
@swag_czajnik: to tak finalnie pare powodow i juz mam posiadam mieszkanie, wiec chcialbym troche mniej kompromisow. Ogolnie to metraz troche za maly, te wysokie sufity to tylko taki pokraczny "badziąg" w salonie, troche te samoloty latajace sa dosc glosne, jak awiceny nie jest zakorkowana to troche za szybko auta tam jezdza, no i troche za drogie jak na taka czesc Wrocławia. Tak w skrocie