Wpis z mikrobloga

Może mi się wydawać, ale kolor skóry czy religia nie mają nic wspólnego z tym, że prawdziwi uchodźcy uciekają do najbliższego kraju (granica ukraińska), a imigranci wykorzystywani przez reżim, łamali prawo, czy atakowali naszych żołnierzy i straż graniczną (granica białoruska).

Ale lewaki serio myślą, że na granicy ukraińskiej nasi żołnierze wypytywali się o religię i tylko chrześcijanie mogli przekroczyć granicę xD

#bekazlewactwa #bialorus #ukraina #wojna #rosja #lewackalogika #4konserwy #granica #uchodzcy
Roger_Casement - Może mi się wydawać, ale kolor skóry czy religia nie mają nic wspóln...

źródło: FxRhsKiXsAAamke

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Patrząc na dzisiejszy przyrost naturalny to migracja do Polski nie jest złą rzeczą, jedynym minusem jest to ze oni chcą przemieścić się dalej na zachód natomiast Ukraińcy wybierają częściej Polskę ze względu na bliskość granic.
  • Odpowiedz
Może mi się wydawać, ale kolor skóry czy religia nie mają nic wspólnego z tym, że prawdziwi uchodźcy uciekają do najbliższego kraju


@Roger_Casement: prawdziwi uchodźcy uciekają do najbliższego kraju w którym nie grozi im śmierć - ergo z Rwandy nie będą uciekać do Burundi tylko jednak kawałek dalej.
Ale to prawda że w puszczy białowieskiej są prawie wyłącznie migranci a nie uchodźcy - uchodźcą mógłby być białoruski opozycjonista ścigany przez KGB
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Ja #!$%@? ale ona jest głupia. Tak, nie pozwalają na korzystanie z legalnych przejść xD bo jest ciemny. Ciekawe jak w PL znaleźli się inni ciemni nie chrześcijanie co jeżdżą na bolcie czy Uber eats. Hmmm prawdziwa zagadka.

BTW Na ukrainie dominującą religią jest prawosławie niby chrześcijanie ale nie do końca
  • Odpowiedz
Ukraińcy nie potrzebują wiz, bo ruch bezwizowy z Ukrainą wprowadziła Unia Europejska w 2017.


@JPRW:

Oj tam, psujesz narracje tej starej koo.... koolawej pani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BTW Na ukrainie dominującą religią jest prawosławie niby chrześcijanie ale nie do końca


@sexlord: Nawet nie, dominujący na Ukrainie jest ateizm. Te statystyki 60% ochrzczonych to tylko statystyki i nie dotyczą osób aktywnie praktykujących, podobnie jak Rosja to praktycznie kraj ateistyczny.
  • Odpowiedz
@Roger_Casement:

Ukraińcy to biali chrześcijanie

Tymczasem ja, jakis czas temu, poznałam dwie (ukraińskie) Tatarki krymskie, które przyjechały do Polski po rozpoczęciu wojny i dostały status uchodźcy. Haczyk? Przekroczyły granicę przejsciem granicznym, a nie #!$%@?ąc przez białoruski las.
  • Odpowiedz