Wpis z mikrobloga

284 797 + 71 = 284 868

Dzisiaj zwiedzanie północno-wschodnich części Krakowa. Szkoda, że widoczność trochę ograniczona bo było kilka miejsc z niezłymi widokami (w komentarzu ledwo widoczne Tatry). Później w dół do Wisły i powrót miał być wiślaną trasą rowerową, ale okazało się, że jest dopiero w budowie i trzeba było jednak jechać przez wioski i główne drogi.

Z ciekawostek rowerowych, żona testowała nowe oponki pirelli cinturato gravel hard i zarówno na asfalcie jak i na szutrach wokół przylasku rusieckiego dawały sobie super rady. Jak na pierwszą trasę 5/5.

Ja z kolei testowałem czy mogę używać telefonu jako komputerka rowerowego i załadowałem sobie mapkę do OsmAnd i używałem jako nawigacji. Niestety po około 2,5h bateria ze 100% spadła do 1%. Co śmieszne na tym 1% telefon wytrzymał do samego domu (30km).

#rowerowyrownik #rower #krakow #szosa

Skrypt | Statystyki
el_rupert - 284 797 + 71 = 284 868

Dzisiaj zwiedzanie północno-wschodnich części Kra...

źródło: 2650E613-B5DB-49C7-8E1E-94F5F24C6DE8

Pobierz
  • 7
@faxepl sprawdziłem, że około 100km +- 2km z miejsca zrobienia zdjęci do gór, zdjęcie telefonem robione wiec też trochę psuje jakość. Natomiast ode mnie z bloku widać Tatry i są dni, że jesteś w stanie zobaczyć gołym okiem wyraźnie gdzie śnieg leży a gdzie nie.