Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ankieta #studia #psychologia

PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY (+ ROZLOSUJĘ 10 'NAGRÓD' ZA WYPEŁNIENIE).

Przedwczoraj prosiłem was o wypełnienie ankiety (i trochę osób już wypełniło, za co bardzo, bardzo dziękuję!), ale brakuje mi jeszcze kilku ankiet, więc chciałbym podbić jeszcze odrobinę temat (ale tylko raz, przepraszam, jeśli uznacie, że to nie fair..ale może ktoś przeoczył lub coś innego..)... a dla mnie każdy głos jest na wagę złota.
Byłbym mega happy jeśli udałoby się zebrać jeszcze z 10-20 ankiet.

Wśród tych, którzy wypełnią ankietę, wylosuję 10 osób, i przeleję im po 50 zł.
Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10-15 minut i jest przeznaczona dla osób w wieku 18-30 lat.

Link: ANKIETA

Kilka uwag:
1. Prosiłbym o możliwie uczciwe odpowiedzi.
2. Prosiłbym też o wyrozumiałość w ocenie ankiety czy czegokolwiek - treść większości pytań nie jest moja, ja tylko zebrałem je do kupy i ułożyłem w odpowiedniej kolejności.
3. Ci, co wypełnią, proszę o zrzut ekranu ostatniej strony ankiety (z napisanym nickiem na zrzucie - odręcznie lub jakkolwiek), najlepiej na priv.

Z góry dziękuję, jeśli ktoś zechce wziąć udział w ankiecie.
s1720nk - #rozdajo #ankieta #studia #psychologia

PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY (+ ROZ...

źródło: obrazek

Pobierz
  • 11
  • 0
@ubog: "chociaz w te 500zl do rozdania nie wierze"

Jak już zadeklarowałem się publicznie, to nie mam wyjścia:) Rozdam 500 zł na 100%.
Ale też nie mam trochę wyjścia z innego powodu - niełatwo jest zebrać odpowiednią ilość osób do ankiety, a mi na tym bardzo zależy.

Pewnie jakoś w tygodniu zrobię losowanie. Poinformuję wszystkich tych, co wezmą udział w ankiecie.

Przy okazji: nie wiem czy ma to znaczenie, ale jak
  • 0
@ubog: spokojnie, zrobię losowanie na dniach. Muszę przeszukać wpisy i pozbierać osoby które wypełniły ankiety (a dałem 2 razy prośbę o wypełnienie ankiety). Zwyczajnie mam bardzo napięte dni przez analizę tych wszystkich danych itd. muszę zdążyć na czas. Ale spokojnie, dam wszystkim znać jakoś na dniach mam nadzieję.
  • 0
@RamtamtamSi: Ok, faktycznie trochę przeciągam temat, ale to tylko z racji tego że robię pracę dyplomową i mam po prostu nóż na gardle przez pare tygodni. Ale ok jutro zacznę zbierać osoby, które wzieły udział i robić listę