Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, wróciliśmy nie dawno ze splywu kajakowego po Nysie Kłodzkiej, fajne widoczki itd, były 2 etapy, wynajmujący nastraszył że ten drugi to taki dla pro i w ogóle hardcore..
Połowa ludzi się wystraszyła i popłynęła tylko ten pierwszy etap, myśmy zrobili całość niby 20km
Drugi etap to jakieś żarty, pływanie jak po jeziorze.
Ogólnie jestem zły na gościa który wypożyczał kajaki, że tak nastrszyal ludzi tym drugim etapem, który tak naprawdę był większą plażą niż pierwszy etap. (Zapłaciłem za 18 osób na 20km, a połowa przepłynęła pół trasy)

W kazdym razie po takim spływie szukamy czegoś mocniejszego, może jest jakaś fajna rzeka na dolnym śląsku dobra do splywu? :D

#splyw #wroclaw #dolnyslask #kiciochpyta #sport
Szawagier - Siema Mirki, wróciliśmy nie dawno ze splywu kajakowego po Nysie Kłodzkiej...

źródło: 20230527_132419

Pobierz
  • 6
Doliną Bobru chyba tylko.


@Iudex: Nie tylko

W kazdym razie po takim spływie szukamy czegoś mocniejszego, może jest jakaś fajna rzeka na dolnym śląsku dobra do splywu?


@Szawagier: Niestety mało tego jest. Jest coś koło Jeleniej Góry (Nie byłem), dolina Baryczy (nie byłem). W Bardo byłem i w 1,5h-2h to zrobiliśmy te 15km, nurt pewnie będzie lepszy od tego w Nysie ale tyłka nie urywa. Lepiej wybierzcie się nad Dunajec.
L.....y - >Doliną Bobru chyba tylko.

@Iudex: Nie tylko 
W kazdym razie po takim spły...