Wpis z mikrobloga

W nadchodzących wyborach bardzo prawdopodobne, że zagłosuję na Konfederację bo jako jedyna mówi o dyskryminacji mężczyzn. Niestety tego szydzenia z mężczyzn ze strony kobiet nie da się znieść, na sam słuch o dyskryminacji mężczyzn to ją wyśmiewają i mówią, że taka nie istnieje, choć każdy widzi jak jest. A dzisiaj najbardziej mnie zdenerwowały słowa kobiet na temat obchodzenia dnia mężczyzn i ich słów na ten temat, że dnia dziewczynek nikt nie obchodzi i nikt z tym problemu nie ma.

Długoterminowo jedyna szansa na normalność w Polsce to zwycięstwo islamu i ustanowienie prawa szariatu w Polsce, wierzę, że wygramy i ta dyskryminacja mężczyzn prędzej czy później się zakończy. Niech żyje Allah i prorok Mahomed!

ps. denerwuje mnie też to, jak każda partia poza konfą oferuje coś dla kobiet a dla mężczyzn nic i babka ze zdjęcia oczywiście narzeka na dyskryminację kobiet ale jest mizoandryczką przy okazji
#przegryw #wybory #rozowepaski #logikarozowychpaskow #islam #neuropa #4konserwy #konfederacja #strajkkobiet #pieklokobiet #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #feminizm
tylkoponsfw - W nadchodzących wyborach bardzo prawdopodobne, że zagłosuję na Konfeder...

źródło: obraz_2023-05-27_205657542

Pobierz
  • 4
@tylkoponsfw: Nic się nie zmieni. Konfa i tak skończy tylko na samym mówieniu. Poza tym, to przecież każdy może robic co chce. Ja bym tylko chciał zrownania emerytur, obowiązkowej służby dla każdego (żeby nie było, jak z ukrainkami, które zdradzają na zachodzie swoich chłopów, którzy walczą za ojczyznę), równości
w sądach rodzinnych.
Kwestie matrymonialne mnie nie interesują, każdy się ru*ha z kim chce. Mi zależy na takiej normalnej równości w społeczeństwie