Wpis z mikrobloga

@Mikkkoo: @wiesniakzdziuryzabitejdeskami Najgorsze są Grażynki które widzą, ale nie mają odwagi powiedzieć jak jest. Dwulicowe stare pisssdy za plecami obgadują zdając swoim wszystkim koleżankom szczegółowe relacje. A jak przyjdzie taka Jarowicz na Wioche To wszystkie murem za oprawcą będą stać argumentując właśnie. Nie interesuj się, gówno to cię obchodzil. Pan Marcin taki miły zawsze wiewiórki i bobry w kościele był ministratem a potem taki Kamilek umiera i mądry Polak po szkodzie.
@Towarzysz_Sobaka: Ja szczerze no głowy bym nie dał że to jego dzieciak,dużo mi wskazuje że jak poznał twaroga to już mogła być w ciąży.Przy majętności teściów gapy,poszanowaniu społecznym,na bank nie jest problem wpisanie go w akt urodzenia.Jest jeszcze druga opcja że teściowie jednak poznali gapę i nie chcą żeby był wpisany jako ojciec.No i opcja z monetą stojącą na rancie czyli klapek jest egoistycznym debilem (opcja równie możliwa jak każda inna)
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Mnie się wydaję, że to jest Gapy dziecko ale wcale nie wykluczam, że mogę się mylić.
Fakt rodzice Twarogowej stanowią klasę średnią ale zwróć uwagę, że Kambodża przez rządy czerwonych Khmerów jest bardzo zacofanym krajem. Inteligencja została wybita, plemienne śluby są normą. Przypuszczam, że taka Twarogowa nawet nie sprawdziła jaki są wymagania by poślubić obcokrajowca a co dopiero Ojca dziecka w akcie urodzenia wpisać jak ona niepiśmienna a cwany Gapa
Dwulicowe stare pisssdy za plecami obgadują zdając swoim wszystkim koleżankom szczegółowe relacje. A jak przyjdzie taka Jarowicz na Wioche To wszystkie murem za oprawcą będą stać argumentując właśnie. Nie interesuj się, gówno to cię obchodzil.


@Towarzysz_Sobaka: o, dokładnie o to chodzi. "Ale on mnie/ją kocha", "Codziennie mówił dzień dobry", "Pił tylko 2 flaszki dziennie i za mocno nie bił". Widownia kleszcza to są podobnej klasy wioskowe bezmózgi/osiedlowe Karynki, dla których jak