Wpis z mikrobloga

Mirki, miałem wypadek z winy babki, całka z jej ubezpieczenia oc oczywiscie, bardzo mało do tego co jest aktualnie na olx i oczywiscie bujam sie teraz z grakiem, w dodatku minał wlasnie miesiac wiec dostalem od nich juz wyplate z ich wyliczenia. Dzownilem na infolinie i trzeba składać odwołania, ale jak do tego podejsc? Dzwonilem do rzeczoznawcy jednego z warszawy i w sumie mówi ze on nie chce tego brać bo według niego bazowanie na cenach ofertowych mija sie z celem. Dodatkowo w bagazniku akurat mialem stacjonarke ktora wyrzuca blad braku gpu, co z tym fantem, idz do serwisu i prosic o jakies sprawdzenie i z tym zglaszac szkode na mieniu?

#samochody #oc #warszawa
  • 7
@niesmieszny_czlowiek gpu w transporcie się zawsze odpina, bo sporo waży i same wibracje to duże obciążenie zarówno na złączu pcie jak i PCB. Jeszcze można ewentualnie stosować taki specjalny dmuchany wypełniacz, ale wiem że go nie masz. Tak więc o kompie to zapomnij.
Dodatkowo w bagazniku akurat mialem stacjonarke ktora wyrzuca blad braku gpu, co z tym fantem, idz do serwisu i prosic o jakies sprawdzenie i z tym zglaszac szkode na mieniu?


@niesmieszny_czlowiek: Jeśli na miejscu wypadku/kolizji nie zgłosiłeś tego policji to powodzenia :) Sam w podobnym przypadku (laptop w torbie w bagażniku) męczyłem się ponad pół roku żeby coś wywalczyć :)
Oczywiście, że mało bo wyliczają wartość pojazdu na podstawie systemu a nie aktualnych ofert rynkowych.

Najlepiej zacznij od rozmowy że swoim agentem ubezpieczeniowym.

Mi też zrobili całkę miesiąc temu, wypłacili 50% rynkowej wartości pojazdu i 10% wartości fotelika dziecięcego w dodatku nie tego którego zgłaszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)