Wpis z mikrobloga

Wiele osób twierdzi, że Rosja przeprosiła za Katyń. Ja uważam, że to nie prawda. Przeprosił Jelcyn, ale on był pijany. Dlatego rządam przeprosin od Władymira Putina. Przeprosiny powinny być w TV w najlepszym czasie antenowym podczas Święta wypędzenia Polaków z Kremla. Putin musi być trzeźwy i bez sobowtóra. Na ścianie powinien wisieć obraz "Hołd carów Szujskich". Putin powinien być w stroju błazna. Inaczej przeprosiny nie będą mieć sensu, znaczenia i nie będą krokiem do pojednania.

#wolyn #katyn #rosja #ukraina #wojna #historia #przeprosiny #neuropa #putin
Jariii - Wiele osób twierdzi, że Rosja przeprosiła za Katyń. Ja uważam, że to nie pra...

źródło: hold_1611

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Wiele osób twierdzi, że Rosja przeprosiła za Katyń. Ja uważam, że to nie prawda. Przeprosił Jelcyn, ale on był pijany.


@Jariii: To było w 1992, kiedy Jelcyn jeszcze nie miał problemów z alkoholem.

Cała sprawa wyszła dwa lata wcześniej, kiedy o sprawie katyńskiej poinformowała sowiecka jeszcze TASS. Ta sama od specjelnej wojennej operacji.

@CosyGrave: Putin akurat nie pije praktycznie wcale.
  • Odpowiedz
@Jariii: Strasznie wczoraj zachlałem, paliłem blanty do 4 rano. Film mi się urwał i leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Niektórzy mówią że nie można pić gdy się ma dzieci. Można, tylko trzeba rano wstawać. Na tym polega odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@Jariii: takie żądania są nieuprawnione, chcesz wybuchu III wojny światowej? Za Katyń i Wołyń publicznie ma przeprosić Zełeński razem z Scholzem (Rosjanie od dawna mówią, że to Niemcy zrobili! - Panasiuk mi świadkiem).
Dlaczego Rosja ma przepraszać za cokolwiek, skoro Rosja wszystkich wyzwalać musi?! Takie żądania to kolejne (po oblaniu farbą Ambasadora Federacji Rosyjskiej) uderzenie Putina w policzek. Wy wszyscy nie rozumiecie, że Putin jest wściekły i rozjuszony za to wszystko
  • Odpowiedz