Wpis z mikrobloga

@Sudokuu: a właśnie nie jestem przekonany, mam zamiar zakupić internet mobilny w #orange (mam transfer do 6,5 Mb/s) z pakietem 70GB za 89,99zł, seems legit

mam nadzieję też, że orange wkrótce wprowadzi #lte, routery LTE już oferują, podobno jakieś testy trwają w Wawie
@kontrowersje: 3G, używałem go wyłącznie w domu. Największy i najuciążliwszy problem to były wiecznie wyczerpujące się pakiety. Nigdy nie dotrwałem do następnego miesiąca. Trzeba się wyrzec oglądania filmów na YouTube. Jeżeli chodzi o stabilność to jakoś nie narzekam, wiem, że w zimie najszybciej mi chodziło. Można było grać na konsoli w BF3 i FIFA 13 na mobilnym internecie bez lagów.
@Sudokuu: dzięki za info, z tego co się rozeznałem tylko w plusie mają pakiet z nielimitowanym YouTube ale niestety kosztuje aż 119 zł (w pakiecie bodajże 25 GB).

jest jeszcze taka oferta Playa na LTE na prepaid - nielimitowany internet (ŻADNYCH ograniczeń w zasięgu LTE) ale trzeba co miesiąc doładować 30zł i oferta ważna tylko do końca 2014; niestety z zasięgiem Play może być u mnie krucho...