Wpis z mikrobloga

STORY MICHAELA J. FOXA (i mojej osoby). FILM "STILL" 2023

Jakiś czas temu znalazłem pod kapslem życiowego Tymbarka nadruk "Masz YOPD - Chorobę Parkinsona o Wczesnym Początku". Czas na jej recenzję: -2/10, nie polecam.

Po pierwszym potężnym strzale na twarz, jak już zebrałem się z desek postanowiłem jednak kopać się z koniem i odwinąć się Parkinsonowi. Działam na miarę swoich możliwości na rzecz badań nad Parkinsonem, pracuję, uświadamiam.

I właśnie w ramach uświadamiania polecam wam film o człowieku, którego postawa, charakter, podejście daje mi wzór, którego mogę się uczepić w swojej walce z tym #$$@!)* ???? On to robi od 1990. 1-9-9-0!

Polecam seans filmu "STILL" z Michaelem J. Foxem w roli Michaela J. Foxa. Dostępny z PL napisami na Apple TV [7-dni testowania za darmo więc zdążycie obejrzeć]. Myślę, że ten film pozwoli wam inaczej spojrzeć na ludzi z YOPD, których wcale nie jest tak mało [podejrzewam, że w samym Poznaniu będzie 100+ o ile nie więcej]. Tylko się chowają, wstydzą.

Zawsze lubiłem "Powrót do Przyszłości". Nie myślałem, że z tym aktorem połączy mnie tak wiele, że będziemy tak podobni (nawet trochę z wyglądu ????, zachowania... ). Jedyna różnica to miliony dolarów i kariera w Hollywood ????

Film dostępny na Apple TV (ale 7-dni za darmo więc zdążycie obejrzeć). Film nie jest tylko o Parkinsonie jbc ;) ogólnie o jego karierze i życiu.

https://www.apple.com/tv-pr/originals/still-a-michael-j-fox-movie/

#ciekawostki #zdrowie #medycyna #filmnawieczor #film #motywacja
RoninX - STORY MICHAELA J. FOXA (i mojej osoby). FILM "STILL" 2023

Jakiś czas temu z...

źródło: parkinson face

Pobierz
  • 5
@PaulStone: zaczęło od drżenia palca małego od prawej dłoni i szurania stopą w 2016 i wizyty u rodzinnej lekarki, która zrobiła mi kilka ruchów ręką i wypisała "neurolog CITO" - potem 4 lata konowałów i w 2020 jeden ortopeda "A diagnozował się Pan na Parkinsonaś?". Neuro nr 1 - coś mi tu nie pasi - niech Pan zostanie ZA DARMO na 2 wizyte bo mam luke i jego opinia "IMHO Parkinson".