Wpis z mikrobloga

@Barakun91: dla Ukraińców Bandera był tym kim dla nas Piłsudski. Fakty są takie że wymordował 100 tys Polaków, druga strona to walka z sowietami i zamachy na nich. Nawiązują do niego jako walczącego z ruskimi
@M1st: człowieku xD czytam te twoje posty i się sam w nich pogrązasz. Chłop Ci napisał argumenty konkretne, a Ty z kolei „yyy weź doczytaj, yyy spytaj kogoś tam” xD. Napisz konkretne o jaki przypadek Ci chodzi i jakie były rezultaty/co to spowodalo. Bo po Twoim sposobie wypowiedzi nawet jeśli miałbyś racje, to osoba z boku od razu stwierdzi, ze jesteś deb ilem, bo nie potrafisz sam argumentować. Potraktuj to jako
@joazaxa: Ale ja nie twierdzę, że Bandera był dobry, bo nie był i masz tu rację. Ale płacz nad wykorzystaniem go jako symbolu w trakcie trwania wojny jest trochę nie na miejscu. Będzie na to czas po zakończeniu konfliktu, no chyba, że Putler zawiesi działania zbrojne żeby razem z Zełenskim czym prędzej udać się do Warszawy i wyjaśnić kwestie wołyńskie i katyńskie, bo Polacy się niecierpliwią.
@TheSilentEnigma: Też nie jestem za stawianiem mu pomników i nie uważam, że to dobry symbol. Chodzi mi jedynie o to, że Ukraińcy nie wykorzystują go w kontekście mordu Polaków i obecnie mają trochę inne problemy do ogarnięcia niż ugłaskiwanie nas. Taki nasz śmieszny egocentryzm. Nie ważne, że ludzie giną tu i teraz, cała Ukraina powinna się skupić na wyjaśnieniu Bandery.
@Alcadent: Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że nie uważam Bandery za dobry symbol i nie potrzebuję argumentów żeby mi to udowodnić, tylko śmieszy mnie sraczka wykopków, którzy twierdzą, że to jest akurat w tym momencie najważniejsza kwestia do wyjaśnienia.
@Barakun91: no szok poliniaku, że gość, który walczył o niepodległą Ukrainę, traktowany jest jako bohater.

I nie, Bandera nie odpowiada za ludobójstwo na Polakach, bo wiem, że taki #!$%@? wysrywo-argument zaraz Ty albo inny poliniak napisze.