Wpis z mikrobloga

@PrzeKomentator: No jak tam maski? Jak tam szczepionki jedno dawkowe co je trzeba brać w sumie dwa razy, a nawet i trzy... no może cztery i co rok, albo pół powtarzać. Jak tam drugie Bergamo i stosy trupów. Więcej osób umarło przez zamknięcie szpitali i specjalistów niż od śmiesznego wirusa.
Tak nie przyjąłem ani jednej dawki i żyję tak samo jak wiele osób, które znam. Znam też takich co się zaszczepili,
uwielbiam, jak typki bez wykształcenia medycznego pouczają środowisko medyczne jak powinno się postępować z daną chorobą xDDDD


@PrzeKomentator: Wierzyć środowisku medycznemu które co miesiąc zmieniało wersje swoich teorii na temat szczepionek i choroby xd
Szczepionka i tak nie chroniła przed przenoszeniem wirusa i zarażaniem innych więc jak moje niezaszczepienie mogło spowodować śmierć innych? Skoro nawet gdybym się zaszczepił to dalej bym transmitował wirusa

tfu na ciebie
W Australii mieli 790 śmierci na 1 milion populacji, w Polsce to było 3160


@BayzedMan:

Zainteresuj się co się działo w rosji, ile nadmiarowych zgonów odnotowali. Per capita 3 razy więcej niż USA.


@BayzedMan: Ale ty serio jesteś głupi jak but XD Porównanie zgonów Australii i USA ma w porównaniu do Polski i rosji ma świadczyć o skuteczności lockdownów xd

Dam ci zagadkę. Wyobraź sobie że rozniesiemy jakiegoś wirusa w
@podjad3k: procenty to się chyba w podstawówce przerabia. Co w tym trudnego? Źródło danych masz

Wyobraź sobie że rozniesiemy jakiegoś wirusa w Szwajcarii i Ugandzie. W obu krajach wprowadzone obostrzenia będą identyczne. W Szwajcarii będzie dużo mniej zgonów.


@cebularz_szkorbutnikowy: Akurat w przypadku COVID mniej zgonów by było w Ugandzie.

W mojej rodzinie Nebbud (Budezonid) był w profilaktyce domowej w leczeniu Covida i nikt nie wylądował w szpitalu z powodu duszności
Konfiarze, szury i inni 'prawdziwi polacy' swoją antyszczepionką propagandą oraz sprzeciwem wobec zaleceń środowiska naukowego dotyczącymi pandemii Covid-19 przyczynili się do śmierci większej ilości Polaków niż Ukraińcy podczas wydarzeń wołyńskich.


Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym


@PrzeKomentator: o #!$%@?, kolejny szur zarazajacy innych covidem przez internet - naukowego dowodu ze to jest bezpieczne oczywiscie nie przedstawil
@PrzeKomentator ? wszystko co się wydarzyło w pandemii było zle zrealizowane, szczepionki nie działały i należało izolować jedynie starsze osoby. Starsze osoby nie miały opieki medycznej przez 2 lata i nie dziwne że sporo nie przeżyło
chooya wbijam w twoją ciotkę, u mnie nikt nie umarł i nikt się nie szczepił, beka z ciebie


@213qwerty213: A ja sram na twoje urojenia i szurie, wuuu 2 ml płynu fizjologicznego mnie zabije :O

@BayzedMan: Ale ty serio jesteś głupi jak but XD Porównanie zgonów Australii i USA ma w porównaniu do Polski i rosji ma świadczyć o skuteczności lockdownów xd


Dam ci zagadkę. Wyobraź sobie że rozniesiemy jakiegoś
@BayzedMan: może zostań na tagu ukraina, bo tam się przydajesz xD

"Szczepionki działają" - te na covid niestety krótko, a wartość dodaną stanowią tylko dla osób z grup ryzyka,
"lockdowny również działały" - tak, pomagały wypłaszczyć krzywą przy pierwszych falach, ale potem to już tylko zabijanie gospodarki
"zamykanie małp w klatkach (szurów) też działało" - prawdziwe szury i małpy to osoby, które odmawiają przyjmowania szczepionek działających po kilka i więcej lat,