Wpis z mikrobloga

rosja by ich wojska bombadrowała na froncie non stop jakby się posuwali do przodu.


@BayzedMan: Pod Charkowem i Chersoniem nie bombardowali. Rosja nie poradzi sobie z bliskim wsparciem z powietrza, bo nie ma wyszkolonych naziemnych nawigatorów, rozpoznania oraz odpowiedniego uzbrojenia lotniczego. Bombardowanie stałych pozycji to maksimum na co ich stać.
@vrNFWrUew3D4Rgz: coś ściemniasz, tu jakieś gadki z kwietnia sam - zelenski sie wypowiadal, nie chce mi sie szukac z dalszych miesięcy, ale jestem pewien ze w mediach w kolko ten temat byl walkowany
https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/8698955,ukrainska-kontrofensywa-coraz-blizej-zelenski-nasze-dzialania-beda-potezne.html

@BayzedMan no ale maja dobra OPL, wiec ruskie maszinu są uziemione.

@kirinasta nie wiem, niech ginie jak najwiecej, z polskiego punktu widzenia ta wojna rozstrzygnela sie korzystnie czyli ruskie zostaly oslabione, a to kto bedzie kontrolowal donbas
@vrNFWrUew3D4Rgz: coś ściemniasz, tu jakieś gadki z kwietnia sam - zelenski sie wypowiadal, nie chce mi sie szukac z dalszych miesięcy, ale jestem pewien ze w mediach w kolko ten temat byl walkowany


@kwikulec: Przeczytałeś w ogóle ten artykuł, czy go wkleiłeś tak z #!$%@??

Nasze działania będą potężne, przygotowujemy siły i czekamy na obiecane przez partnerów dostawy broni - powiedział w czwartek prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.


Elo. Ani słowa