Wpis z mikrobloga

Tym razem zaliczyłam w warsztacie wyprawę w świat legend arturiańskich (ʘʘ) Duża kasetka inspirowana legendami arturiańskimi i Mgłami Avalonu Marion Zimmer Bradley, z grafiką utrzymaną trochę w stylistyce #oldschoolfantasy i z motywami Excalibura i Graala wśród zdobień.

Grafika nakładana na skrzynkę w technice decoupage, do tego zdobienia z pasty szklistej w kształcie celtyckich plecionek oraz inne zdobienia wypukłe na wieczku i ściankach bocznych, ręcznie malowane i lakierowane. Z przodu metalowe zapięcie, wewnętrzna strona wieczka również podklejona grafiką i personalizowana, dno skrzynki wyłożone zielonym filcem.

Przy okazji pracy nad tą skrzynką nostalgłam sobie trochę. Przypomniały mi się moje początki z szeroko rozumianą fantastyką - powieści Marion Zimmer Bradley i Andre Norton były jednymi z pierwszych książek z tego gatunku, które wpadły mi w ręce.

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart.

#handmade #rekodzielo #tworczoscwlasna #diy #fantastyka #fantasy #chwalesie #hobby #rozowepaski #magia
Apaturia - Tym razem zaliczyłam w warsztacie wyprawę w świat legend arturiańskich (ʘ‿...

źródło: Avalon_01

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@KW23: Dziękuję () Mam nadzieję, że w przyszłości będę miała jeszcze okazję popracować nad podobnymi projektami.
  • Odpowiedz
  • 3
@drakonia: Dziękuję! Podczas malowania wszystkich tych drobnych gałązek i listków zdarzyło mi się czasem westchnąć do starych bogów o cierpliwość, ale myślę, że rezultat końcowy okazał się tego wart ;)
  • Odpowiedz
@Apaturia: Nie pytałem o allegro w kontekście poczucia bezpieczeństwa, lecz chciałem się zorientować jak to wygląda cenowo. Bo zakładam że cena jest mocno uzależniona od wzoru. I też jestem ciekaw jakie są wymiary? Czy są jakieś ograniczenia?
  • Odpowiedz
  • 0
@Snuff: Cena jest uzależniona przede wszystkim od tego, jakie mają być rozmiary skrzynki - w tym przypadku to 24 x 17 cm - i jakie mają być detale wypukłe. W przypadku detali liczy się zarówno ich rodzaj i ilość (zużycie past i mas strukturalnych), jak i metoda wykonania, która może być mniej lub bardziej czasochłonna. Są detale formowane w foremkach, są też takie, które po uformowaniu muszę dodatkowo przerabiać, docinać i
  • Odpowiedz