Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirkówny? ^^

Dzisiaj do rana kontynuowałem temat wczorajszego dnia. Czyli pisanie kodu i testowanie w sieci testowej LaughingLamaToken / LLT.

Sprawdzałem funkcje których nie miałem czasu wczoraj przetestować jak i dodałem nowe, które też miałem okazje dziś przetestować.
Wszystko działa poprawnie, z czego się bardzo cieszę. Również weryfikacja na etherscan przebiegła pomyślnie, co ma duży wpływ na transparentność tokenu. To bardzo dla mnie ważne, więc kolejny sukces:).

Ale aby nie było za różowo, są tez porażki. Największa z nich to usunięcie z kodu opłaty transakcyjnej. Która miała być wprowadzona wraz z rozwojem LLT w celu bieżącego zasilania portfela charytatywnego. Z którego środki mają być przeznaczone na pomoc dzieciom. Więcej info na ten temat na oficjalnej stronie https://laughinglamatoken.com/ .
Niestety zostałem zmuszony do rezygnacji z tego pomysłu, ponieważ projekt jak widać nie zyskał na popularności wśród was. Nie udało mi się zbudować jakiejkolwiek społeczności która w jakikolwiek sposób pomogła by w realizacji projektu LLT. I nie mam tu na myśli jakiejkolwiek pomocy finansowej, wielką pomocą było chociażby wymiana zdań na temat mojej koncepcji. Która z założenia nie miała być tylko moją, a wspólną. Niestety żaden, żadna z was, nie postanowiła dołączyć do projektu. Pomimo tego, że nie ryzykowaliście nic, a zyskać mogliśmy na tym wszyscy.
Jest jak jest i nie ma co smutasić, trzeba robić swoje.

W związku na powyższe, z kodu została uśnięta możliwość wprowadzania opłaty transakcyjnej. I niestety, ale po wdrożeniu Tokenu do mainnet-u już możliwości zmiany tego nie będzie. Usunięcie takiej możliwości zwiększa transparentność tokenu na giełdzie. A dla osób które, z słupków giełdowych żyją to wiele znaczy. Bo dla nich nie liczy się czy coś ma głębszy sens, tylko potencjalna możliwość zarobku.

Dużo dzisiaj zrobiłem, i jeszcze więcej zrobić zamierzam:) do godziny 23;00 jeszcze sporo czasu. A dalej działam sam, ze wszystkim więc czas kończyć ten poemat i brać się do roboty :)

Jeśli zainteresował Cię ten temat choć trochę, to zapraszam Cię na oficjalną stronę projektu https://laughinglamatoken.com/ jak również https://twitter.com/LaughingLamaTok

#llt #kryptowaluty #gielda #ethereum #defi #pomagajzwykopem
L.....n - Witajcie Mirki i Mirkówny? ^^

Dzisiaj do rana kontynuowałem temat wczorajs...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@LaughingLamaToken: czy Ty robisz kolejny token jakich miliony i dorabiasz do tego gownoteorie o tym jak coś tworzysz? #!$%@? kupowanie tokenow na dexach - poza tym ze to zabawa dla niedojebow (w tym mnie) - wymaga minimum pojecia czym jest krypto i takie #!$%@? do wąskie grupy ludzi, którzy dobrze wiedzą czym są #!$%@? gównotokenki będące tysięcznym klonem tego samego to troche strata czasu...
  • Odpowiedz
@LaughingLamaToken:

Niestety żaden, żadna z was, nie postanowiła dołączyć do projektu. Pomimo tego, że nie ryzykowaliście nic, a zyskać mogliśmy na tym wszyscy.


Ale nie próbuj wywoływać u ludzi wyrzutów sumienia bo nie chcą kolejnego gównotokenu. Robienie oszustwa pod pozorem akcji charytatywnej to zagranie stare jak świat. Wypad z tagu i #usunkonto.
  • Odpowiedz
@mazaken: Mam nadzieję, że nie wyjdzie tak jak twierdzisz. A jeśli się tak stanie, to najwyżej będę w plecy swój urlop wakacyjny. Który przeznaczyłem na ten projekt, no i swoją własną kasę. To w sumie nie wiele, a nóż się uda ? :). Jak nie spróbuje to się nie przekonam, a tak bym pewnie ciągle zastanawiał czy mogło cos z tego wyjść pozytywnego?

A odnośnie " kupowanie tokenow na dexach -
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Nie nie jestem Panie kolego:). Ani super pisarzem, ani twórcą super stron internetowych, A tym bardziej twórcą socialków ^^. Ale staram się temat ogarnąć i poświeciłem na niego sporo czasu. Do stracenia mam nie wiele bo jak już wcześniej napisałem inwestuje w ten projekt swój czas i swoje $.
  • Odpowiedz
@Manah: Rozumiem, że za wypokowa wróżkę dorabiasz ? " Robienie oszustwa pod pozorem akcji charytatywnej to zagranie stare jak świat." bo dowodu żadnego nie masz, a pier***** najwięcej. Jakbyś chociaż przez chwilę pomyślał i poczytał to o czym pisze. To może by ci coś pod kopułką zaświtało. Ty serio myślisz, że pisząc "Niestety żaden, żadna z was, nie postanowiła dołączyć do projektu. Pomimo tego, że nie ryzykowaliście nic, a zyskać mogliśmy
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: sam działałem. Napisałem, że programistą nie jestem, bo nie uważam się za bóg wie kogo. Napisałem jak umiałem i działa prawidłowo. Ale jest skromny kod. Co mam na myśli, już Ci mówię. Na początek kasa na stronę + dodatkowe koszty. Do tego nawet wdrożenie kontraktu do mainnetu kosztuje. Około 400-1200zł, to zależy od obciążenia sieci eth. Duże obciążenie sieci duża opłata za tzw gaz. Kolejna rzecz to stworzenie puli na
  • Odpowiedz