Wpis z mikrobloga

Dzwonię po lokalnych serwisach samochodowych celem wymiany opon zimowych (tak wiem już prawie czerwiec ( ͡º ͜ʖ͡º) ).

Tu gdzie mieszkam - 220 PLN xD ok mieszkam nad morzem w małej mieścinie to zadzwonię do następnej miejscowości - Kołobrzeg

W jednym pierwszy termin poniedziałek - 180 PLN, następny serwis będę czekał 3h i cena 165 PLN, kolejny facet pyta się jakie auto i jak dowiaduje się, że mam czujniki w felgach stwierdza - Panie z tym Pana autem same problemy to tanio nie będzie jeszcze programować to trzeba.... Wyjdzie bo czujniki + programowanie 220 PLN

Podzwonilem 10 minut do kilku serwisów i kaplica więc dzwonię do swojego ASO.

Tak wymienimy Panu opony na jutro koszt 105 PLN. Programowanie w cenie, czujniki wiemy przecież, że są co to za problem poczeka Pan 20 minut wypije kawie i odbierze auto.

W ASO jest taniej niż u jakiś Januszy do czego to doszło :D

#kolobrzeg #koszalin (bo ASO tam) #motoryzacja #samochody #inflacja
  • 52
@DryfWiatrowZachodnich Nie pracują. Zarobią tyle że spokojnie mają kasę na cały rok. Dosłownie nie robią nic. Mi się żyje tu cudownie. Dom prawie na samej plaży, czyste powietrze, przedszkole. Są sklepy (biedra, Lidl, Dino). Poza sezonem każdy każdego zna a w sklepie jak odwiozę córkę to bywa że jestem sam w Lidlu albo zawsze spotykam tyg samych znajomych. Nawet kasjerki mnie znają :D Sporo produktów jest -50% bo sklepy są normalnie zapatrzone
To chyba zresztą jedynie miejsce w Polsce gdzie jest Lidl i biedronka na wsi:D


@Caracas: Ustronie Morskie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurde, fajnie tak. Nad morzem, swieze powietrze, ci co odziedziczyli tam wielka chate to jednak wygrali zycie... Jak ktos jest ambitny i albo jezdzi na pare miesiecy na magazyn, albo pracuje zdalnie i na sezon wynajmuje kogos do ogarniania najmu pokoi to dochod na miesiac serio
przecież opony możesz do ekoportu czy tam pszoku oddać za friko.


@Krupier: tak ale tylko 4 rocznie, więc od Pana oponiarza nie przyjmą tysiąca opon