Wpis z mikrobloga

@SayNoToPrzegryw: Najwięcej gówno-wpisów produkujesz próbując, nieudolne, mi się odgryźć.

A domyślam się, że po każdym takim super-śmiesznym-orającym wpisie idziesz sobie zwalić w kącie piwnicy.

W pewnym sensie, twoja życie erotyczne istnieje dzięki temu, że są ludzie lubiący ładną pogodę.
@SayNoToPrzegryw: Tak było. Zimowa kurta już wyjęta? W weekend POTĘŻNE OCHŁODZENIE poniżej 20 stopni. SYBERIA.

Ależ by teraz wjechało takie +6 w weekend, wiatr z północy i ulewa.
@2aVV:
20 stopni to jest git na przedlecie i jesień ¯\(ツ)/¯

Ależ by teraz wjechało takie +6 w weekend, wiatr z północy i ulewa.

To jest ta słynna pogoda dla „normalnych” ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym od takiej pogody jest listopad-marzec czyli „zima Polska”
20 stopni to jest git ...


@SayNoToPrzegryw: ... w czerwcu, lipcu i sierpniu

Nie, pogoda dla "normalnych" to mielenie przez 12 miesięcy w roku tego samego typu pogody. I jednocześnie ci "normalni" stoją pierwsi w kolejce do narzekania kiedy przez tydzień pogoda się zatnie.
@2aVV:

ci "normalni" stoją pierwsi w kolejce do narzekania kiedy przez tydzień pogoda się zatnie.

To są hipokryci, to jest jeszcze inna grupa niż my ciepłolubne i zimnolubne ludki. To są narzekające do każdych warunków polaczki. Ja NIGDY nie narzekam na ciepło, może nawet #!$%@? 50 stopni i mi nigdy za gorąco nie jest, ja błogosławię kazdy taki dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pogoda dla "normalnych" to
Ja NIGDY nie narzekam na ciepło


@SayNoToPrzegryw: WOW, brawo. Jedna, jedyna rzecz na która nie narzekasz.

Takie +50 mogłoby być całe lato. Wypaliłoby tych wszystkich śmierdzących roboli, prawda?

Dla mnie mogłoby każdego dnia być lampa w dzień, a w nocy padać co drugi dzień i by idealnie było


@SayNoToPrzegryw: Dla mnie mogłoby być codziennie pełne zachmurzenie i deszcz. A noc przejaśnienia i przymrozki przez cały rok. Idealnie.