Wpis z mikrobloga

#silo

O ile pierwszy odcinek nie porwał i ponad połowę można wyciąć i zamknąc się w 25 minutach z godziny, od drugiego się wciągnąłem, a trzeci jeszcze bardziej. jest efekt, że chce sie następny odcinek oglądać.
Żałośnie wręcz zatrzymany #from gdzie nic się kompletnie nie dzieje od miesiąca, gdzie możesz przeskoczyć te odcinki i w sumie nic nie stracisz. przyzwyczaił mnie, że nic się nie dzieje, a tutaj proszę akcja, rozwój fabuły...
Został mi czwarty do obejrzenia no i potem będę musiał czekać co tydzień na nowy...

może wyjdzie fajny sezon z tego, zobaczymy co się dalej będzie działo. apple ma w zwyczaju robić znakomite pierwsze sezony. Dopiero od następnych ichnie seriale stają się mega słabe i coś co oceniałeś na 9, przy nastepnym sezonie oceniasz na 3 itp i potem rezygnujesz. Tutaj zapewne będzie podobnie.

#seriale
  • 3
@r5678: Silos jest na podstawie książki, która jest bestsellerem. Czytałem 1 część do momentu totalnej bezsensowności, jeszcze nie widziałem serialu, ale wątpię że zostanie to zmienione.
@NickoSky: ponoć jest dużo pozmienianie w kontraście do książki. Osobiście nie czytałem ale z takimi opiniami się spotkałem.

Na razie jest 7 odcinków. Pierwsze 3 dobre, 4,5,6 zapychacze gdzie 6 przoduje. 7 ruszyło i jest poczucie że od razu chcesz następny odcinek.

Nie jest to jakiś super serial ale oglada się na razie spoko, ale brakuje trochę treści jakiegoś urozmaicenia większego rozbudowania. Czuć że to z książki bo jest taki książkowy