Wpis z mikrobloga

200 zł dla osoby która pomoże mi uruchomić kartę plus GSM na telefonie samsung galaxy note 3

Dokładnie to model N900P, LTE amerykańskiej sieci sprint, z simlockiem na ta sieć.

Telefon posiada botloader mj4 i androida 4.3

Telefon wykrywa kartę, sieci wyszukuje lecz pisze mimo to - invalid card

Jesli ktoś siedzi w temacie Android i to myślę, że szybko rozwiąże problem i zarobi 200 zł. Jeśli ktoś czułby potrzebę większego bezpieczeństwa w wynagrodzenie i przez to wystawienia aukcji na allegro jak pomóc w owym problemie to również jestem na tak.

Sam pon prostu mam za mało czasu by to ogarnąć.

#pomoc #komputery #android #zarobek #praca #note #note3 #galaxy #samsung #gsm #simlock
  • 25
@maxver: nie ogarniam tego International urlopu first, obrabiarem temat i ponoć trzeba mieć telefon pierw odblokowany w sprint, trzeba się z nimi skontaktować chatem, chyba że już to mam aktywowane a o tym nie wiem.

Resztę opisu nie ogarniam ze względu na mój kiepski angielski. Stąd oferuje 2200 zł za pomoc, by ktoś poprowadził mnie "za raczke"
@wyngiel: wygląda na to ze wpierw trzeba odblokować tzw International. A do tego musisz mieć konto w sprint (możliwe ze telefon jest przypisany do konta) porozmawiać na czacie i wtedy odblokuja. Jak telefon kupiles? Teraz zawijam się powoli spać bo późno i na telefonie nie za wygodnie się tego szuka, jutro mozna coś zdziałać.
@wyngiel: heh, wychodzi na to że telefony z sieci sprint po prostu nie beda działały w Polsce. Note 3 N900P (sprint) obsługuje czestotliwosci

WCDMA Band 2 1900 MHz (tx and rx)

WCDMA Band 5 850 MHz (tx and rx)

LTE Band 25 1900 MHz (tx and rx)

A w Polsce są puszczane odpowiednio 1800, 900 i 2100 przez co i najzwyczajniej w swiecie z nimi nie łączy.