Wpis z mikrobloga

może jestem lewy ale nie potrafie zlokalizować częsci... w sklepie powiedzieli mi ,że też nie potrafią więc chyba są słabi lub rzecz jest trudna,

chodzi o to ,ze pękł mi wężyk od chłodniczki oleju, w audi a6 c5 2.8, skróciłem go na szybko i od nowa nałożyłem z opaską ale i tak i tak kapie płyn jak auto sie nagrzeje i ma nie wiem cisnienie... nie moge nigdzie znalezc tej częsci bo wszędzie są tylko i wyłącznie jakieś dziwne przewody od chłodnicy a nie od chłodniczki oleju, mogłby ktoś pomóc za dobrą nie wiem czekolade? :D załączam zdjęcie chłodniczki z przewodami z pasata ale no o takie przewody mi chodzi... #mechanikasamochodowa #motoryzacja #audi #silnik
fearofgod - może jestem lewy ale nie potrafie zlokalizować częsci... w sklepie powied...

źródło: 2934404c4805bfb33af3f7c3b8c8

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@fearofgod: podejrzewam że pewnie nie będzie z zamienniku ale zapytać w sklepie albo wklepac w google zawsze możesz. ostatnia nadzieja to ASO ale też tam mogą już nie mieć. Ostatecznie zostaje zwykły prosty wąż + kolanka jeśli trzeba gdzie mocno zakręcić tym wężem. Ewentualnie pytać ludzi którzy rozbierają podobne samochody na części bo też mało kto wystawia każdą rurkę. Kiedyś kumpel chciał kupić wąż nagrzewnicy podobnego V6 z passata to w
  • Odpowiedz