Wpis z mikrobloga

A zamiast jęczeć, zainstaluj sobie greasemonkey, dodaj styl display: none do tego gówna i po problemie.

typie, ale chodzi o to, że na mobilnej przeglądarce (a przynajmniej większość na telefonie!!) nie dodasz sobie takich rzeczy jak greasemonkey i tego nie zablokujesz tak łatwo.

Ale typie ja ci tego nie usune. Do białka pisz.


@rzuf22 masz rację, to dowód że typ należy do moderacji :D
A co ma moderacja do UX / front-end?


@nocny-mirek: To muszą być te same osoby, wystarczyło wejść na wykop na telefonie i zobaczyć na pierwszym lepszym obrazku, że ten ficzer przeszkadza xD
ogólnie nie powinno używać się Chrome


@norbert108: bo?

Widzę zlot ludzi, którzy będą mi mówić jak mam żyć i czego używać xDD Nie zesrajcie się, używam tego czego chce, a strona powinna być używalna bez własnych userscriptów
@zbyszko-z-bogdanca: na #!$%@? mi apka jak raz, że to jeszcze większy shit, dwa, że zupełnie niepotrzebny zbitek kodu. A z komputera korzystam, czy jesteś z tych, co znowu chcieliby mi zakazać korzystania z wykopu na komórce kiedy mi wygodniej?

Nowoczesna strona (na jaką się kreuje wypok) powinna działać bez (większego) problemu na komórce, PC i innych urządzeniach.
@rzuf22: bo uzywasz już wyszukiwarki od Google, maila od Google, systemu operacyjnego od Google, map Google etc etc. Ja z tego powodu staram się uzywac jak najmniej rzeczy od nich. To jest zbyt duża korporacja.
Nie mam zamiaru zmieniać przeglądarki na jakieś gówno dla wykopu...


@rzuf22: Ty to raczej nie masz zamiaru zmieniac gowna na przegladarke xD ale zgodze sie, ze jakies kombinowanie z dodatkami, cssem itd. zeby portal dzialal poprawnie to pomylka a koles co Ci to doradzil to chyba jeden z koderow nowego wypoku xD