Wpis z mikrobloga

Mam serdeczną prośbę do was.
Szukam butów z bardzo dużą amortyzacją w podeszwie.

Mam problemy z odcinkiem lędźwiowym i bardzo czuje dłuższe chodzenie lub podbieganie, chciałbym sobie trochę ulżyć między innymi butami z dużą amortyzacją.

Myślałem o air max tw, albo nike essential, ale może jakieś typowe do biegania?

#nike #buty #bieganie
Microbiusz - Mam serdeczną prośbę do was.
Szukam butów z bardzo dużą amortyzacją w po...

źródło: buty

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Microbiusz
Nosiłem długo ultraboosty i są fajne mięciutkie ale buty z piętą wyżej niż palce to nie najlepsze rozwiązanie w przypadku problemów z kręgosłupem. (Polecam poczytać o chodzeniu w butach do biegania) Vapormax sprawdź.
  • Odpowiedz
  • 0
@klefonafide: @acototo moje objawy są związane z chorobą kręgosłupa o której nie chce się tu rozpisywać a z którą muszę żyć, tutaj pytam o radę w znalezieniu maksymalnie amortyzujących butów nie porad jak się leczyć, ot tego mam lekarzy i wieloletnie doświadczenie. Doceniam dobrę intencje ale będę wdzięczny za wypowiedzi tylko na temat. Mam nadzieje że się nie obrazicie po prostu strasznie nie lubię off-topów :)
  • Odpowiedz
@Microbiusz: ja się podepnę pod posta, bo szukam czegoś co ma mega miękką, amortyzowaną ale część z przodu (problem z przednią częścią stopy), teraz najlepiej pasują mi dmsx od nike, kupiłem też jakieś do kosza kyrie 6 bo miała być jakaś powietrzna wkładka, ale i tak za twarde. Może ktoś ma coś do polecenia.
  • Odpowiedz
@Microbiusz: mam problem z L4 L5 S
Wersja budżetowa longi2 z Decathlon.
Wersja pro nimbusy od ASIC do dostania w outlecie za rozsądne pieniądze w black Friday.
Z moich doświadczeń.
Przerabiałem Adidasa hoke i Nike.
  • Odpowiedz
@Microbiusz: zaczynałem od longi2. Później kupiłem nimbusy21 gdzieś na promocji. Potem kupiłem pegi36 ale to nie buty dla mnie. Więc testowałem ultrabosty hoki i cholera wie coś.
Ale zawsze oddawałem.
W końcu kupiłem longi2 i teraz w nich biegam. Miedzy czasie kupiłem w outlet Asics nimbus dwie pary i czekają na swoja kolej. Kupione za 450 zl.
Teraz kończę longi2.

Kup te hoki przez internet. Potem idź do Decathlon i przymierz
  • Odpowiedz