Wpis z mikrobloga

Tfu na mordę obecnemu rządowi i w sumie wszystkim popierającym go.

Perfidnie jeszcze piszą propagandę wraz z rachunkiem za prąd.

Przykład:
Dom wolnostojący, 2 dorosłych i 1 dziecko. Brak karty dużej rodziny i niepełnosprawności więc limit do 2000 kWh.
Po pół roku obecnie wyszło mi zużycie 1080 kWh czyli za rok będzie trochę ponad 2000.
I co? i płać 4000 zł za prąd bo nigdy się człowiek nie łapie na różne socjalne bo oboje pracujemy.
Paliwo w górę, prąd i gaz w górę, kredyt w górę...

Kur... "putiinflacja" jego mać, mati, lepiej żebyś nigdy się nie napatoczył na mnie jeżdżąc po kraju.

A te mordy propagandowe będą Ci jeszcze z rachunkami wysyłać wiadomości, że:

Dzięki Rządowej Tarczy Solidarnościowej na rachunku za prąd oszczędzasz 2 000 zł.

Nic nie muszę oszczędzać, wystarczy abyście nie oszukiwali!

Się wkur... i stąd ten wpis :/

A moderacja, możecie mnie blokować za krytykę waszego sponsora, mam to już gdzieś.

#zalesie #rzad #pis #prad #nieruchomosci #jakzyc
dzidek_nowak - Tfu na mordę obecnemu rządowi i w sumie wszystkim popierającym go.

Pe...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ale ten limit dziala tak jak 2 prog podatkowy. czyli kwote bez dotacji zaplacisz tylko od zuzycia powyzej 2000. No i mozesz tez zainstalowac fotowoltaike .
A tarcz nie powinno byc wcale bo to kolejna forma pisowskiego socjalu.
  • Odpowiedz
  • 0
@borjaki: nie bardzo mam możliwość na fotowoltaikę w związku z dosyć niefortunną konstrukcją dachu a na ziemi nie bardzo mam gdzie bo raz że drzewa a dwa to bardzo mała działka 7 arów.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ****, ale wiesz że gdyby nie te tarczowe tanie 2000kwh to powinieneś od początku płacić ok. 2,5 - 3 zł/kwh zamiast obecnych 0,8-1zł do 2000kwh? Będzie "śmiesznie" z ceną prądu po wyborach jak nikt już nie będzie musiał walczyć o głosy.

Edit. dziwne, że z ośmiu * zostają tylko 4, cenzura gwiazdek? hm
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Nie kumam - za 2000kwh płacisz obniżoną stawkę, a zwiększona stawka, czyli 69 groszy będzie cię obowiązywała od ilości, którą przekroczysz ponad 2000 kwh. Jak doliczysz te wszystkie dodatkowe opłaty to wychodzi, że różnica w sumarycznej stawce za kwh to +/- 30%. Chyba, że ja czegoś nie rozumiem.
  • Odpowiedz
Po pół roku obecnie wyszło mi zużycie 1080 kWh czyli za rok będzie trochę ponad 2000.

I co? i płać 4000 zł za prąd bo nigdy się człowiek nie łapie na różne socjalne bo oboje pracujemy.


@dzidek_nowak: ochłoń. Jak zużyjesz 2 x 1080 = 2160 kWh, to więcej zapłacisz za te nadmiarowe 160 kWh. Za 2000 zapłacisz to co płacisz teraz.
  • Odpowiedz