Wpis z mikrobloga

Z każdym dniem coraz bardziej ciesze się z przekwalifikowania z #lekarz na #businessanalyst.
Home office, robota lekka, łatwa i przyjemna. Na dodatek mam w piździe ministra debila i całą resztę rządowych kretynów.
Lekarski w każdej gminie, inne gówna a potem człowiek walczyłby o miejsce do pracy za minimalna krajową. Super #!$%@? życie.
Pis stwierdził ku usiecze suwerena że trzeba zniszczyć lekarzy produkując bezrozumną masę bo "ceny spadną" xD
Od kiedy w budżetówce liczy się jakość. Każdy przetarg wygrywa kto da najniższą cenę. A potem jak w Grecji, nawet gipsu nie założą w szpitalu. Super przemyślana sprawa, wykształciliście mnie za 300k a ja po pół roku wypisałem się z zawodu xD

I z tą myślą was pozostawiam. Zwłaszcza pozdrawiam tych nieszczęśników co się wybierają na leka .

#lekarz #szpital #it #zdrowie #praca #korpobaza #korposwiat
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@szukamspecjalisty: Bank,broker, analiza sprzedaży instrumentów pochodnych i innych produktów finansowych. Mam wykształcenie w tym kierunku które zrobiłem w trakcie leka więc nie było z tym problemu. Paradoksalnie to SQLa nie umiem xD
  • Odpowiedz
  • 1
@szukamspecjalisty: Mam taski i takiego jakby opiekuna co mi mówi co mam zrobić według wzoru. Jest wzór i uzupełniam jak małpa.
Nie wiem kto jest wyżej bo nawet ich nie znam, na skype co prawda mi się pokazują i raz ktoś do mnie napisał jak byłem zalogowany ale olałem bo uznałem że to pomyłka xD
  • Odpowiedz