Wpis z mikrobloga

No #!$%@?, mysle ze ta zmiana ze nie mozna juz usueac komentarzy/wpisow pomogla odejsc jakiemus 50% uzytkownikow. Kazdy po paru latach zmienia poglady, albo po prostu chce udostepniac cos innego i wtedy powinien miec mozliwosc zmienienia sb w profilu czego tylko chce, jeszcze ktos inny sie #!$%@? i napisze cos glupiego i wtedy jedyna jego mozliwoscia jest usuniecie konta? XD Brawo, z najlepszego polskiego portalu #!$%@? do wszystkiego (naprawde, na jakikolwiek temat zadalo die pytanie to wpadaly wiarygodne odpowiedzi, toczyly sie ciekawe dyskusje, a jesli chcialo sie napisac cos glupiego to tez zawsze bylo na to miejsce i ziomki do posmieszkosania), zostaje juz tylko miejsce do komentowania patostrimow i famemmma. Gdzie teraz, jako boomer dostane cos takiego czym byl stary wykop?
#wykop #zalesie #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
@Perse: najwięcej użytkowników odpłynęło w pierwszych tygodniach po wprowadzeniu wykopu 2.0 kiedy tutaj dosłownie nic nie działało, a brak usuwania swoich komentarzy to była kropla w morzu problemów.
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy #!$%@? myslalem ze ten portal po prostu bedzie sobie trwal jako takie zrodlo dosc wiarygodnych informacji, przytulek dla przegrywow, miejsce gdzie w nocy siedzi sobie pare debili i cos #!$%@?, ale to po prostu sie skonczylo przez #!$%@? zarzadzanie i to ze wazniejszym bylo wprowadzenie nowego wygladu niz zadowolenie wieloletnich uzytkownikow
  • Odpowiedz
  • 0
I #!$%@? mnie to, ze wstajac rano i odpalajac gorace nie dostane juz paru zajebiscie smiesnych zartow przeplatanych z wartosciowymi ciekawostkami i informacjami ze swiata
  • Odpowiedz
  • 0
I ze nie napisze w nocy co mi lezy na duszy i pare obcych mi osob po prostu nie zacznie ze mna rozmawiac
  • Odpowiedz