Wpis z mikrobloga

Jestem zwyczajnie załamany tym co się dzieje na wykopie. Rosjanie zostali ostrzelani, stracili kilka wiosek i niby to "rosjanie" zrobili. Nie róbcie proszę #!$%@? z logiki, wszyscy wiemy, że byli to ukraińcy, a to jest przerażające bo teraz rosjanie mają powód by wypowiedzieć Ukrainie wojnę. Obowiam się że ruskiej nawały to ukraińcy 3 dni nie wytrzymają zanim pękną, także przestańcie się śmiać to poważna sprawa.
#ukraina #rosja #wojna
  • 30
  • Odpowiedz
To bardzo zła sytuacja dla Rosji, zwłaszcza, że wojnę wypowiedziała ponad rok temu i zobaczcie co się dzieje. Kijów nadal niezdobyty, a zamiast tego Rosja straciła jedno miasto. Jeśli dalej będzie prowokować Ukrainę, to boję się pomyśleć co stanie się w niedługim czasie z Moskwą i innymi miastami. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie kapitulacja Rosji i oddanie obwodu biełgorodzkiego Ukrainie.
  • Odpowiedz
Obowiam się że ruskiej nawały to ukraińcy 3 dni nie wytrzymają zanim pękną


@77XXXXXX77: Ta. Ruscy od roku nie potrafią przełamać frontu, a teraz magicznie mają się do tego zmobilizować?
  • Odpowiedz
@Matikkkii1: Stary, ale bez kitu, ostatno tyle się namnożyło onuc i innych odklejeńców, że już delikatna ironia to za mało, aby ich odróżnić od zwykłego normalnego mirka. Ja dysponuję sporym zapasem ironicznego poczucia humoru, ale prawda jest taka, że czasem jednen brzmi jak drugi, a drugi jak jeden. A siódmy, to już w ogóle.
PS. XD to jest podpis idioty, może nie wiedziałeś, ale już wiesz.
  • Odpowiedz