Wpis z mikrobloga

@Bart-Max: Ja jeszcze bym tak na gorąco nie kamienował Barneja. Uniwersum nauczyło mnie, że na wszystko trzeba patrzeć z jakiejś perspektywy. Ktoś napisał bulwersujący komentarz - to fakt.
Pytanie skąd ta osoba to wiedziała i czy aby na pewno z ust złotoustego Barneja czy może kogoś innego.

Wsw twierdzi jednoznacznie ale ciąg dalszy na pewno nastąpi i znajdą się kolejne wątki.
Faktem jest też, że w coraz mroczniejsze zakamarki wprowadzą widzów
@pyczasty: Tak, oni ogólnie zasługują na inny tag i opuszczenie sfery Kononowiczowej (choć uważam, że Barnej znowu wybierze sie na misję ratunkową). To już zupełnie nowe, bogate, choć niestabilne uniwersum. Po tym, jak się skończył Kononowicz, niewiele można znaleźć kontentu tej klasy. Ale Pawełka bym tak jednostronnie nie potępiał: Piotrula to też niezły farmazoniarz. A co on tam dokładnie powiedział? Bo lajt wleciał na prywatny
@lobuziak-z-doliny-muminkow: czyli to że wywalił zęby ojcu jest prawdą? I że mial dziecko z inną i go nie pochował tylko wtedy pił też jest prawdą? XDDDDD No ale to Paweł najgorszy? Ty siebie slyszysz? XD
Piotrek 207, złamał nos Elce i pałował ludzi ale ty masz coś do ludzi wysyłających Pawłowi donejty? XD nawet matole nie wie wiem jak cie nazwać.