Wpis z mikrobloga

@scarecrov: Opozycja, włącznie z Konfederacją nic nie może. Od 7 lat jedyne co mogą, to zrobić inbę.
Konfederacja to nawet nie mogła złożyć żadnej ze 100 "gotowych do złożenia w sejmie" ustaw Mentzena.

Wszystko, co chce przegłosować opozycja (z albo i bez konfy) PIS jest w stanie przegłosować.
W tej i poprzedniej kadencji głosowania opozycji nic nie znaczą, bo pis przepycha wszystko.
Możemy się spierać, czy opozycja powinna głosować zawsze przeciw
  • Odpowiedz
@scarecrov: chyba nie śledzisz prac senatu xD.
Zobacz, jak wygląda procedowanie w sejmie. Pis jedzie jak walec a jak trzeba, to trzeba powtórzyć, bo przegramy
I co ma zrobić opozycja, jak jakimś "cudem" przejdzie ich poprawka lub poprawki? Za chwilę zagłosować przeciw całości czy co?
  • Odpowiedz
@scarecrov: o bonach - nie popieram, ale chciałbym poznać skutki podatkowe, bo każdy, kto chciał bony rozliczyć, musiał uczciwie wykazać klientów i "wyjść z szarej strefy".
Pierwszy raz w życiu nie płaciłem za "noclegi" w agroturystyce gotówką, bo tak to tylko gotówa i gotówa, bez kwitów.

O bonach cała konfa nie głosowała przeciw, wiesz?
I nie cała pozostała opozycja głosowała za, wiesz?

13 emerytura
Konfederacja 3za 3przeciw 4wstrzymujące 1nieobecny

Robicie fikoły
  • Odpowiedz
Ale są kluby/koła w Sejmie, którego 100% posłów podpisało się pod wnioskiem do TK przygotowanym przez PIS.

Chcesz o tym porozmawiać?


@krytyk__wartosciujacy: Ja bardzo chętnie mogę o tym temacie zastępczym porozmawiać. Moim zdaniem aborcja powinna byc zakazana nawet i konstytucyjnie na terenie całej Polski w każdym przypadku. Dopóki klasa polityczna i społeczeństwo nie dojrzeją do zrozumienia, że aborcja prawna dla mężczyzn jest prawem człowieka to państwo powinno być sprawiedliwie do tej
  • Odpowiedz
@scarecrov: aby Twoje twierdzenie (lub prościej, abyś miał rację) było prawdziwe jakoby

Mówię Ci o 13, 14, 15 emeryturze, bonach turystycznych, podwyżkach dla posłów, kredytach, podwyżką akcyzy, podatkiem cukrowym, PO popierało PIS w tych głosowaniach

we wszystkich tych głosowaniach PO/KO musiałoby głosować tak samo jak PIS.
Wystarczy wskazać jeden, słownie jeden przypadek głosowania (i pomijam nieistnienie 15 emerytury, bo się po prostu rozpędziłeś i pomijam 100% głosów na tak bez głosów
  • Odpowiedz
To może w ten sposób będzie Ci prościej:
- 13 emerytura - PO poparło? TAK
- 14 emerytura - PO poparło? TAK
- bony turystyczne - PO poparło? TAK
- podwyżki dla posłów - PO poparło? TAK

A nadchodzące głosowania?

- kredyty 0/2% - PO poprze? Nie wiem ale się domyślam
- waloryzacja z 500+ na 800+ - PO poprze? - Nie wiem ale się domyślam
- zakazy aut spalinowych, ograniczenia w
  • Odpowiedz
@scarecrov: dowodzenie twierdzeń było na matematyce w 8 klasie.
Napisałeś nieprawdę a teraz się gimnastykujesz.

Konfederaci głosowali za 500+ na 2 dziecko! TAK Diluj z tym!
Konfederaci głosowali za 13 emeryturą! TAK Diluj z tym.

Możesz napisać "Konfederacja rzadziej niż reszta opozycji popiera ustawy PIS" i wtedy dostaniesz plusa za pisanie prawdy. Ale nie kłam więcej, dobrze?
  • Odpowiedz