Wpis z mikrobloga

POTĘŻNE SU-57 zaprojektowane i zbudowane przez koniarzy i akałmenów, stealth myśliwiec proszę państwa. Potęga powietrzna rassyji, zbudowali ich łącznie 11 sztuk operacyjnych samolotów, jakość porównywalna do F-16 XDDDDD

Jak to szło? Analogowej telewizji u was niet? Noooo, na zachodzie anologowa telewizja przeszła do lamusa, jesteście 50 lat albo i 80 lat za nami.

B.....n - POTĘŻNE SU-57 zaprojektowane i zbudowane przez koniarzy i akałmenów, stealt...

źródło: junk13213212

Pobierz
  • 8
@BayzedMan miałem kiedyś praktyki w jednej z polskich wojskowych baz lotniczych. nigdy nie zapomnę jakie wrażenie wywarło na mnie to w jaki sposób spasowane i "gładkie" są elementy amerykańskich myśliwców. to po prostu wygląda dobrze, elegancko, czysto
historia o "zdezelowanych" myśliwcach od usa to mit dla prostych ludzi którzy lubią dywagować przy piwku.
osobiscie spotkałem się tylko z jakością, i ogromnym profesjonalizmem ludzi którzy tam pracowali.
nie można tego samego powiedzieć o
@ciezki_przypadek: to i dużego bombowca można ale nie myśliwca wielkości bombowca , bo przeznaczenie samolotu jest inne . Chodzi o to ze światowi eksperci ogólnie śmieją się z rozmiarów rosyjskich myśliwców które bardziej przypominają bombowce rozmiarami.